Kategorie produktów

Arnigel

Arnigel

4.29 Dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Arnigel

Arnigel to produkt leczniczy w postaci żelu do stosowania podczas pojawienia się bólu mięśni. Arnigel jest homeopatycznym produktem leczniczym ze wskazaniami leczniczymi.

Lek homeopatyczny Arnigel wskazany jest do stosowania w przypadku bóli mięśni, które pojawiają się po intensywnym wysiłku fizycznym. Lek można stosować również podczas wystąpienia niewielkich urazów jak stłuczenia czy siniaki.

Substancją czynną produktu jest ekstrakt z Arnica montana. Arnika jest rośliną górską, której ekstrat wchłania się przez naskórek i dociera do naczynek włosowatych - działa na nie obkurczająco i wzmacniająco.

Arnika bogata jest też w fitosterole, aminy i kwasy tłuszczowe. Dzięki temu przyczynia się do wspomagania krążenia krwi, tym samym zmniejszając zaczerwienienia i obrzęki.

Skład

Składniki produktu Arnigel to:

substancja czynna Arnica montana TM
substancje pomocnicze karbomer, sodu wodorotlenek 10%, etanol 96% v/v, woda oczyszczona

W 100 g żelu znajduje się 7,00 g arnica montana TM.  Produkt zawiera 20% etanolu. 

Dawkowanie:

Lek Arnigel należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza, lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt Arnigel należy stosować na skórę. Zalecane stosowanie produktu leczniczego u osób dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia to 1-3 razy dziennie. 

Cienką warstwę kremu delikatnie wmasować w bolące miejsce. Pozostawić do całkowitego wchłonięcia. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu Arnigel.

Produkt zawiera 20% etanolu. W okresie ciąży i karmienia piersią, stosowanie leku należy skonsultować z lekarzem. Produkt leczniczy Arnigel należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności wskazany na etykiecie. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ziemowit 2020-09-29 13:46

hmm nie widzę wad. odpowiedni i celny wybór.

Julianna 2020-01-26 21:02

sprawę środków na ból i gorączkę traktuję naprawdę poważnie. Tu nie ma miejsca na ryzyko. ponieważ łatwo zaszkodzić swojemu zdrowiu.

Gotard 2019-12-16 14:19

naprawdę mam w nosie jak działa homeopaia. najwazniejsze że na mnie działają odpowiednio

Opinia użytkownika 2018-10-16 15:45

Ok

Opinia użytkownika 2018-02-07 20:56

Ten, kto nigdy nie miał stłuczenia ten mało wie o życiu. Na początku okrutny ból, ale od czego mama miała produkt Arnigel . Raz, dwa i po bólu.

Krystian 2018-01-21 13:32

Arnigel .... no nie wiem.... jakoś nie ufam środkom homeopatycznym. Nie chcę mu zaniżać oceny, ale chętnei dowiem się co inni o nim sądzą?

Opinia użytkownika 2016-09-23 21:16

Niezaprzeczalnie istnieją zwolennicy ale i przeciwnicy homeopatii. Ja kupuję środki jak właśnie Arnigel z tego względu, że mi korzystnie wpływa na zdrowie.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.