Kategorie produktów

Sinulan Direct

3.83 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Sinulan Direct

Sinulan Direct to wyrób medyczny w postaci spray'u do gardła. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z bólem oraz infekcjami gardła i podrażnieniem jego błon śluzowych.

Składniki Sinulan Direct chronią gardło przed podrażnieniami oraz wpływają korzystnie na redukcję i złagodzenie dolegliwości bólowych. Dodatkowo składniki te wykazują działanie antyseptyczne i oczyszczające. 

Mechanizm działania wyrobu polega na tym, że po zaaplikowaniu tworzy on w gardle aktywną powłokę, która odpowiada za oczyszczanie gardła z zalegających w nim zanieczyszczeń. Przekłada się to na poprawę kondycji śluzówek gardła. 

Skład

W składzie spray'u Sinulan Direct znajdują się następujące substancje: 

glicerol, woda, miód, ekstrakty z Hedera helix i Rlbes nigrum, olejek eteryczny z Eucalyptus globulus.

Dawkowanie:

Instrukcja używania wyrobu medycznego Sinulan Direct:

produkt przeznaczony do stosowania miejscowego.

Przed użyciem należy wstrząsnąć. Wyrób, po zdjęciu nasadki, należy zaaplikować 3-4 razy do gardła. Stosować co pół godziny przez okres 2-3 godzin. Po tym czasie zmniejszyć częstotliwość do 3-4 razy na dobę. Wyrób medyczny należy stosować aż do ustąpienia objawów. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania aerozolu Sinulan Direct jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik.

Wyrób należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Dzienna porcja zawiera mniej niż 2 g cukru. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ireneusz 2020-01-01 10:08

Kupuję wyłącznie to na szczypiące gardło. Korzystna poprawa daje się odczuć.

Sylwia 2017-12-18 12:34

Można też dodatkowo powiedzieć, że aktywna powłoka wpływa na usuwanie wydzieliny wraz z zanieczyszczeniami. To w nich znajdują się chorobotwórcze bakterie, przez które pojawia się problem.

Opinia użytkownika 2017-01-08 18:27

Nie polecam! Sinulan Direct z opini wydawał się ok, niestety opinie chyba naciągane...

Opinia użytkownika 2016-04-01 13:04

Całkiem dobry ten sinulan ,ale drogi jest.

Opinia użytkownika 2015-06-12 19:53

Sinulan Direct na zwalczenie bólu i podraznienia gardła? Ekhm...to metoda nie do końca sprawdzona. No bo i tak musiałem iść do rodzinnego.

Izabella 2015-03-28 09:21

W biurze klimatyzacja chodzi non stop!... To idealna sytuacja, żeby złapać jakąś chorobę! Ja ostatnio złapałam zapalenie gardła! Boli i piecze okropnie! Od wczoraj używam Sinulan Direct ... Myślę, że wyrób zaczyna działać...

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.