Kategorie produktów

SOLkids Gardło

SOLkids Gardło

4.56 Bardzo dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu SOLkids Gardło

SOLkids Gardło to suplement diety w postaci sprayu do gardła, pomagający przy podrażnionym i bolącym gardle dzięki działaniu łagodzącemu i nawilżającemu.

Preparat na bazie naturalnych składników stworzony dla dzieci powyżej 3. roku życia. Produkt bez dodatku konserwantów, alkoholu i barwników.

Skład

Substancje aktywne produktu SOLkids Gardło są następujące: ekstrakt z propolisu (10%), miód, ekstrakt z szałwii (zawiera laktozę), witamina A, niacyna, witamina C.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu SOLkids Gardło powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu SOLkids Gardło. Produkt należy rozpylić 2-krotnie, 4 razy dziennie. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania lekarz może wskazać inną porcję do dziennego spożycia.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu SOLkids Gardło.

Preparat SOLkids Gardło należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Lambert 2020-03-23 22:22

Kupuję wyłącznie to na podrażnione gardło. Korzystna poprawa jest murowana.

Horacy 2017-05-22 17:43

Dopadł mnie ból gardła, nie lubię tego. Żałuję, że produkty na gardło nie wykazują efektów od razu. SOLkids Gardło jest spoko ale 4 gwiazdki, bo też trzeba czekać.

M. 2017-04-11 21:42

Moje dzieci nie mają przekonania do tego specyfiku, ale tą infekcję jeszcze muszą psikać gardło, za dużo wydałam w aptece żeby tak o wyrzucać

Jolka 2017-04-10 10:43

Mój szkrab uwielbia wręcz ten supelek! Smak mu bardzo podpasował, no i sądzę, że dzieci wyczuwają, kiedy coś jest za bardzo przetworzone.

Olaf 2016-07-10 16:36

Zdarte gardło czasami woła o pomoc! Od niedawna stosuję w tym celu SOLkids Gardło . Z autopsji wiem, że dobrze nawilża śluzówki i z pewnością warto go stosować.

Ozanna 2016-06-01 11:33

Gdy tylko łapie mnie podrażnienie gardła nie czekam na to, by infekcja się rozwinęła. Od razu używam SOLkids Gardło . Jest to produkt który zawiera w sobie składniki wspierające walkę z dolegliwościami gardła. Do tego zmniejsza pieczenie i dyskomfort.

Kornelia 2015-08-03 17:49

Dookoła mówi się o propolisie. Poczytałam, co to i przeczytałam, że to najsilniejszy, naturalny antybiotyk. Podobno dobrze działa na gardło. Co mi tam, pomyślałam, że wezmę no i mam SOLkids Gardło . Może kiedyś się nada.

Tamara 2015-03-20 17:33

Od niedawna coś boli mnie w gardle ,totalnie nie wiem od czego. Czy potwierdzacie, że SOLkids Gardło przynosi ulgę?

Zuzanna 2015-01-05 19:54

Propolis to rodzaj antybiotyku. Ma coś z pszczelego pyłku u siebie. Propolis wykazuje właściwości przeciwbakteryjne. SOLkids Gardło to jeden ze środków, który można bezpiecznie stosować przy różnych dolegliwościach.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.