Kategorie produktów

Starazolin HydroBalance One

4.23 Dobry

ilość opinii: 13

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Starazolin HydroBalance One

Starazolin HydroBalance One to wyrób medyczny leczniczy w postaci kropli do oczu o długotrwałym i skutecznym działaniu nawilżającym.

Stosowanie kropli daje szybką ulgę w przypadku dolegliwości takich jak uczucie piasku pod powiekami, zmęczenie oczu, podrażnienie oczu oraz odczuwanie suchości oka.

Krople chronią oczy przed drażniącym szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak m.in. dym, promieniowanie UV, kurz.

Krople do oczu Starazolin HydroBalance One wskazane są dla osób noszących soczewki kontaktowe, osób narażonych na wielogodzinną pracę przy komputerze i wymagających długotrwałej koncentracji wzroku za kierownicą samochodu.

Wyrób ten znajduje zastosowanie również u osób o zbyt małej ilości łez lub ich zmienionym składzie – zwłaszcza u osób w wieku powyżej 40 lat oraz osób borykających się z zespołem suchego oka.

Skład

W składzie kropli Starazolin HydroBalance One znajdują się następujące substancje: hialuronian sodu, chlorek sodu, ortofosforan sodu.

Krople nie zawierają konserwantów.

Dawkowanie:

Instrukcja użycia: stosowac miejscowo do oka. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przed zastosowaniem należy dokładnie umyć ręce.

Zalecane stosowanie wyrobu medycznego Starazolin HydroBalance One to 1-2 krople od 3-5 razy na dobę.

Nie należy przekraczać zalecanego dawkowania produktu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania wyrobu Starazolin HydroBalance One jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników, jaskra (szczególnie z wąskim kątem) bądź inne ciężkie schorzenia oczu, wiek poniżej 2 lat.

Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Nie używać po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Herman 2018-05-28 19:07

Pracuję jako strażnik prawa a w tej pracy nie tylko kondycja fizyczna się liczy. Równie istotny jest tutaj sokoli wzrok. Od dawna szukam czegoś, co wsparłoby narząd wzroku. Zawsze jednak jakość wygrywa, dlatego zakupiłem te krople. Składniki środka wspierają narząd wzroku w każdym wieku.

Sabina 2017-07-15 14:16

to najlepsze krople jakie są dostępne na rynku na nawilżenie oczu! Głównie dlatego, że nie uzależniają oczu, są bezpieczne i naprawdę dobrze działają.

Damazy 2017-01-11 15:10

Codzienna praca przed komputerem zauważalnie szkodzi na jakość widzenia... Przez to i mój wzrok uległ pogorszeniu, jak i oczy wysychają w trymiga! Zacząłem używać preparatu Starazolin HydroBalance One żeby nie dopuścić do rozwoju problemu.

Opinia użytkownika 2016-03-21 16:57

produkt przynosi ulgę...

Mira 2015-12-29 11:13

Produkcja łez w oczach może być lekko zaburzona a wtedy oczy pieką i są zaczerwienione. Ten kłopot może być dość problematyczny. Suche oczy może powodować wiatr i klimatyzacja. Najlepiej wtedy mieć przy sobie krople, łagodzą odczuwane dolegliwości.

Kesja 2015-06-14 10:16

Mam uzależnienie... Ciągle patrzę na TV. Doprawdy... to już chyba jakiś ubytek w mózgu. a na domiar złego mam przekrwione oczy. Krople radzą sobie z tym dobrze.

Reks 2015-03-19 21:12

Reklama w TV robi swoje. Ale te krople same się reklamują ponieważ są skuteczne na pieczenie oczu.

Parantar 2015-01-21 22:29

Oj miało być 2, bo ten preparat działa na mnie słabo Pozdrawiam Parantar

Parantar 2015-01-21 22:29

Niestety jakoś nie działa na moje zmęczone oczy. Nie polecam, bo moim zdaniem działa to jak placebo a na dodatek dużo kosztuje i obciąża mój portfel ;/

Pitrek 2015-01-21 22:28

Stosuje na moje strasznie suche oczy i na prawdę ten lek pozwala abym przez kilkanaście godzin miał spokój to jest bardzo dobre. Polecam!

Trixis 2015-01-21 22:27

Działa to jest najważniejsze. Ten lek w szybkim czasie pomoże zregenerować twoje podrażnione oczy oraz sprawić aby być szczęśliwym człowiekiem bez bólu.

Kamolus 2015-01-21 22:26

Nie wiem dlaczego, jednak ten środek raz mi pomaga i czuje bardzo dobrze nawilżone oczy a czasami nic mi to nie daje ;/

Xis 2015-01-21 22:25

Jeżeli szukasz środka, który zagwarantuje Ci długotrwałe nawilżenie to jest preparat dla ciebie. Polecam bo działa!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.