Kategorie produktów

Systane GEL DROPS

4.13 Dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Systane GEL DROPS

Systane GEL DROPS to wyrób medyczny dostępny w postaci kropli żelowych do oczu. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z zespołem suchego oka i dolegliwościami narządu wzroku.

Zespół suchego oka najczęściej może dotyczyć osób, które stosują soczewki kontaktowe.

Wskazaniem do stosowania kropli żelowych jest: pieczenie, zaczerwienienie, podrażnienie, dyskomfort.

Składniki wyrobu medycznego Systane GEL DROPS to m.in. glikol polietylenowy i glikol propylenowy i guar hydroksypropylenowy. Składniki te wykazują działanie nawilżające i łagodzące dolegliwości oczu. 

Skład

W składzie kropli żelowych do oczu Systane GEL DROPS znajdują się następujące substancje:

glikol polietylenowy 400, glikol propylenowy, guar hydroksypropylenowy, sorbitol, aminometylopropanolol, kwas borowy, chlorek potasu, chlorek sodu, edetynian dwusodowy.

Dawkowanie:

Wyrób medyczny Systane GEL DROPS stosuje się do oczu. Produkt stosuje się w zależności od indywidualnych potrzeb. 

Przed użyciem należy wstrząsnąć. Aplikować do worka spojówkowego. Po aplikacji należy pomrugać w celu rozprowadzenia produktu. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Systane GEL DROPS jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Wyroby medyczne powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych.

Produktu nie należy stosować po 3 miesiącach od momentu otwarcia.

Przed użyciem sprawdzić termin ważności. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Marietta 2020-02-21 21:31

jest moc

Opinia użytkownika 2018-11-02 13:04

Mam nawyk... Bez przerwy Siedzę na kompie. Naprawdę... to już jest choroba. a do tego mam zaczerwienione spojówki. Używam Systane GEL DROPS - i działa.

Apolonia 2016-12-04 21:18

Serio chcecie wiedzieć co brać na czerwone oczy? Tylko Systane GEL DROPS !

Zenobia 2016-10-11 13:52

Na wysuszone spojówki stosuję jedynie Systane GEL DROPS ! Wyłącznie on daje radę sprostać mym oczekiwaniom :) Rekomenduję ten środek.

Siemion 2016-09-21 23:10

Sama noszę soczewki kontaktowe, dlatego wiem, jak ważne jest wsparcie dla oczu oraz to, by wzrok działał jak należy. Systane GEL DROPS to produkt, który mi w tym pomaga.

Utik 2015-03-31 21:49

Poprzednie na mnie o wiele lepiej działały, a to na dodatek jest masakrycznie drogie. Szkoda kasy na takie coś jak tańsze środki też również podobnie działają!

Michaś 2015-03-13 14:08

Wpływa doskonale na moje oczy. Krople żelowe znakomicie wpływają na moją suchość oczu. Świetnie to działa i polecam dla każdego.

Kamil 2015-03-01 21:14

Drogie są, bo 45zł za 10ml.. ale moim zdaniem całkiem dobrze radzą sobie z nawilżaniem oczu, po tym ustają wszelkie objawy suchości oczu. Dlatego daje 4/5 - bo niestety ta cena ;/

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.