Kategorie produktów

Tymianek i Podbiał Junior

Tymianek i Podbiał Junior

4.25 Dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Tymianek i Podbiał Junior

Tymianek i Podbiał Junior to suplement diety w postaci pastylek do ssania na chore gardło i kaszel. Tymianek łagodzi podrażnione gardło. Podbiał ułatwia wykrztuszanie. Suplement diety przeznaczony dla dzieci powyżej 4 roku życia. 

Skład

Komponenty produktu Tymianek i Podbiał Junior to: 

substancja słodząca: izomatol, wyciąg gęsty z tymianku,

regulator kwasowości: kwas cytrynowy, koncentrat truskawkowy w proszku, L-askorbinian sodu (witamina C), wyciąg gęsty z podbiału, aromat truskawkowy,

substancja słodząca:sukraloza, barwnik: koszenila, woda.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Tymianek i Podbiał Junior powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu Tymianek i Podbiał Junior.

Zalecana porcja suplementu do przyjęcia to 2-3 razy dziennie po 1 pastylce co 4-6 godzin, ssać powoli.

Przeciwwskazania

Przed użyciem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu Tymianek i Podbiał Junior.

Preparat Tymianek i Podbiał Junior należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ziemowit 2020-02-12 11:21

Biorę tylko to na piekące gardło. szybka ulga gwarantowana.

Aldona 2018-05-02 16:16

Od jakiegoś czasu piecze mnie gardło ,zupełnie nie wiem skąd takie coś. Czy myślicie, że Tymianek i Podbiał Junior przynosi ulgę?

Kaja 2017-09-13 10:28

Z podrażnionym gardłem nie mogę pracować. Kilkanaście razy w miesiącu tracę głos... Mam zawsze na podorędziu Tymianek i Podbiał Junior . W takich okolicznościach ten specyfik jest ok, pomaga.

Edyta 2017-06-22 11:34

Co sądzicie o Tymianek i Podbiał Junior Czy to będzie odpowiednie na mocny ból przy przełykaniu? Liczę na wasze zdanie (nie wiem czy ufac starym)

Wiolka 2017-04-13 10:44

Kupuję dla dzieciaków, uważam że jest ok.

Rita 2017-04-13 10:09

Nie podoba mi się tyle substancji słodzących. Co z tego, że na opakowaniu widnieje wielkie "bez cukru" jak zastępują to tysiącem innych rzeczy.

Opinia użytkownika 2015-08-04 18:22

Moje suche i piekące gardło co jakiś czas wręcz błaga o ratunek... Od niedawna stosuję , aby temu zapobiec, Tymianek i Podbiał Junior ... Z autopsji wiem, że sprawdza się w porządku i jest wart swojej ceny.

Felicyta 2015-03-02 16:24

Tymianek i Podbiał Junior sprawdza się na ciągłe bóle gardła. Od momentu kiedy stosuję ten wyrób, moje gardziełko nie jest ciągle chore!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.