Kategorie produktów

Tymianek z Miętą Strong

Tymianek z Miętą Strong

4.8 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Tymianek z Miętą Strong

Tymianek z Miętą Strong to suplement diety, ktory jest dostępny w postaci miętowych pastylek do ssania. Składniki zawarte w preparacie Tymianek z Miętą Strong to połączenie wyciągu z tymianku oraz mięty pieprzowej, wzbogacone dodatkowo o witaminę C. Pastylki odświeżająją oddech; nawilżająją również błony jamy ustnej, gardła i krtani.

 

Skład

Komponenty środka Tymianek z Miętą Strong są następujące:

- substancją czynną preparatu jest: gęsty wodny wyciąg z tymianku, kwas L-askorbinowy (witamina C),  ekstrakt suchy z mięty pieprzowej i mentol.

- pozostałe składniki pastylek to: cukier oraz syrop glukozowy.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Tymianek z Miętą Strong powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Tymianek z Miętą Strong.

Zalecana porcja preparatu do przyjęcia w ciągu dnia to: maksymalnie 4 pastylki. Nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu Tymianek z Miętą Strong.

Suplement Tymianek z Miętą Strong należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Nie stosować u kobiet w ciąży oraz w trakcie laktacji. Nie należy przekraczać proponowanej w ciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Axel 2020-08-22 18:57

Biorę wyłącznie to na podrażnione gardło. Spodziewna poprawa gwarantowana.

Monia 2017-04-13 10:53

Pastylki sprawdzają się, jak jestem poza domem, po powrocie wolę zaparzyć sobie ziółka na chore gardło.

Madzia 2017-04-12 13:06

Mój produkt, mój smak! <3

Marian 2016-04-16 20:12

Obrzmienie gardła, to u mnie w ostatnim czasie nawracający porblem! Wszytsko przez zmienną pogodę! Już mnie to męczy! Chcę spróbować Tymianek z Miętą Strong zapobiegawczo. Sądzicie , że to zadziałą zapobiegawczo? Czy może są jakieś specjalne produkty działające zapobiegające? Jak ktoś się zna to nich się udzieli!

Walery 2015-09-02 11:35

Dla mnie na gardło to skutecznym środkiem jest tylko Tymianek z Miętą Strong . Lubię dobrą jakość

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.