Kategorie produktów

Urgo Coricide

Urgo Coricide

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Urgo Coricide

Urgo Coricide to opatrunek samoprzylepny rekomendowany do stosowania miejscowego na nieestetyczne odciski, nagniotki oraz modzele na stopach.

Zawarty w opatrunku Urgo Coricide kwas salicylowy oddziałuje na stwardniałą skórę. Specjalny pierścień ochronny gwarantuje komfort noszenia i zapobiega ocieraniu skóry, a warstwa samoprzylepna opatrunku utrzymuje go na miejscu.

Skład

- kwas salicylowy (32 mg/opatrunek).
- substancje wypełniające to biały wosk pszczeli, nasycone poliglikolizowane glicerydy, krzemionka koloidalna bezwodna oraz chlorofil miedziowy.

Dawkowanie:

Opatrunek Urgo Coricide należy stosować miejscowo, w razie potrzeby.

Plaster przyklejać wyłącznie na czystą i suchą skórę.

Przeciwwskazania

Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ludwika 2018-04-21 21:13

Kobietki koniecznie powinny pielęgnować stopy! To naprawdę wygląda nieprzyjemnie , kiedy na plaży widać dziewczyny z suchymi stopami. Ja używam Urgo Coricide i naprawdę rekomenduję!

Zrezygnowana 2017-08-18 12:52

Ja daję 3/5, bo moje stopy to już chyba tylko do kosmetyczki się nadają...

Opinia użytkownika 2017-06-23 16:44

W wakacje pojechałam nad morze. Dużo chodziłam bez butów. Czy to w drodze na plażę, czy po mieście. Przez to nabawiłam się sporych odcisków. Nie wiedziałam, czy jest jakiś dobry środek aż bliska znajoma poleciła mi Urgo Coricide . Produkt jest na 100% dobry i skuteczny. Zawsze wybieram jakość.

Lucja 2016-07-25 10:26

Znajomi co jakiś czas pytają mnie jaki mam patent na bolesne odciski... Odpowiadam zawsze, że Urgo Coricide . Nie ma nic co zwalczy je lepiej:P

Pelagia 2016-01-21 15:46

Nawet nie wiecie jak długo szukałam coś działającego na modzele na moich stopach. Urgo Coricide rozprawił się z moim problemem!

Wacława 2015-08-31 21:33

Pielęgnacja stóp jest szczególnie ważna, zwłaszcza w zimie. Pięty są skłonne do pękania a to powoduje bolesność i pieczenie. Urgo Coricide kupiłam tydzień temu. Stosuję codziennie i uważam, że produkt daje sobie radę.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.