Kategorie produktów

Succus Bardanae

Succus Bardanae

4.0 Dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Succus Bardanae

Płyn Succus Bardanae (sok ze świeżego korzenia łopianu) to tradycyjny lek roślinny. Produkt ten stosuje się tradycyjnie w zaburzeniach przemiany materii dających nieestetyczne zmiany skórne oraz jako środek moczopędny.

Pomocniczo lek ten stosuje się w artretyzmie, reumatyzmie oraz w przypadku jadłowstrętu psychicznego (Anorexia nervosa).

Skład

Składniki leku Succus Bardanae są następujące:

- substancją aktywną produktu leczniczego jest sok ze świeżego korzenia łopianu.

- składnikiem pomocniczym produktu jest etanol (ekstrahent).

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Succus Bardanae należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: płyn Succus Bardanae należy przyjmować doustnie bądź stosować zewnętrznie, w postaci okładów oraz wcierań.

Zalecane dawkowanie doustne: po 30-50 kropli płynu 3x dziennie rozprowadzić w kieliszku wody i przyjmować po posiłku.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników płynu Succus Bardanae. Lek zawiera etanol. 

Płyn Succus Bardanae należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności podany na etykiecie produktu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ula 2017-09-08 14:16

Ejjj...wycofali ten produkt czy jak? nigdzie nie mogę go znaleźć, a bardzo by mi się teraz przydał:(

Lucyna 2015-12-03 21:49

Nie sądziłam że nadejdzie czas, w którym będę sticte dla siebie potrzebowała coś na spaczone łaknienie ... Niestety się pomyliłam :( Z ratunkiem przyszedł mi Succus Bardanae . Myślę, że jest to racjonalny krok.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.