Kategorie produktów

Vitagyn C

Vitagyn C

4.2 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Vitagyn C

Vitagyn C to wyrób medyczny w postaci kremu do stosowania w trakcie zakażeń pochwy czy podczas infekcji dróg moczowych, ze względu na działanie wspomagające rozwój korzystnej flory bakteryjnej i regulację pH.

Produkt Vitagyn C można również stosować zapobiegawczo, w sytuacjach sprzyjających stanom zapalnym dróg moczowo-płciowych, takich jak: stres, podróże, kąpiele w morzu czy basenie.

Preparat można bezpiecznie stosować nawet podczas ciąży oraz karmienia piersią.

Skład

Składniki wyrobu medycznego Vitagyn C są następujące:

woda, alkohol cetylostearylowy, gliceryna, olej ze słodkich migdałów, etoksylowany alkohol cetylostearylowy, masło karite, cytrynian srebra i kwas cytrynowy, askorbylofosforan sodu, octan tokoferylu, imidazolidynylomocznik, olej silikonowy, kwas mlekowy, poliakrylan sodu, maltodekstryny, wodorosiarczek sodu, sól disodowa EDTA.

Dawkowanie:

Sposób używania wyrobu medycznego Vitagyn C jest następujący:

krem wprowadzić do pochwy za pomocą aplikatora, stosować na noc przed snem przez 6 dni. Podtrzymująco stosować 1-2 razy tygodniowo, przez 12 tygodni lub dłużej.

Przejściowe pieczenie nie jest wskazaniem do przerwania stosowania preparatu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania wyrobu Vitagyn C jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników.

Wyrób należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie używać po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ozanna 2018-04-23 18:37

Infekcje i zakażenia intymne - bardzo ich nie lubię . Martwię się, że zdają się powracać . Przy takich schorzeniach kupuję Vitagyn C . sprawdza się najlepiej w zwalczaniu drobnoustrojów.

Zosia 2017-08-21 10:53

Działa, żałuję że nie wiedziałam o tym kremie jak byłam w ciąży bo może obyłoby się bez antybiotyku.

Monika 2017-08-02 20:11

Vitagyn C genialnie daje radę na problemy z pęcherzem. U mnie niestety takie problemy są dość częste... No ale co zrobić...

Wanda 2017-03-17 22:23

Ktoś mi powie czy Vitagyn C naprawdę działa?

Aleksandra 2016-09-15 12:18

Jako kobieta wiem, że zakażenia pochwy są mi bliskie. Vitagyn C to preparat, wykorzystywany do stosowania przy tej dolegliwości. Zakażenia pochwy to przede wszystkim szeroki ból okolic intymnych. Wskazane tu objawy wpływają negatywnie na samopoczucie.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.