Kategorie produktów

Vitaminum A Hasco

3.82 Dobry

ilość opinii: 11

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Vitaminum A Hasco

Vitaminum A Hasco to produkt leczniczy w postaci kapsułek wskazany do profilaktycznego stosowania by zapobiec niedoborze witaminy A.

Produkt leczniczy Vitaminum A Hasco zawiera jako substancję czynną Retinoli palmitas czyli witaminę A, która wpływa na utrzymanie prawidłowego wzroku, jest niezbędna w okresie wzrostu, wspiera czynności naskórka  oraz błon śluzowych i wpływa na proces regeneracji.

Witamina A bierze udział w procesie zapłodnienia, rozmnażania i rozwoju zarodkowy, a także w tworzeniu struktury kości oraz zwiększa odporność organizmu.

Produkt Vitaminum A Hasco wskazany jest do stosowania w dolegliwościach takich jak: kurza ślepota, nadmierne rogowacenie naskórka, nadmierne łuszczenie naskórka, łojotok,  łuszczyca, choroby wątroby, wysypka skórna oraz trądzik.

Skład

W składzie kapsułek Vitaminum A Hasco znajdują się następujące substancje: 

substancja czynna witamina A (Retinoli palmitas)
pozostałe składniki olej arachidowy oczyszczony, żelatyna, glicerol, błękit patentowy (E 131)

Jedna kapsułka leku zawiera 2500 j.m. witaminy A.

Dawkowanie:

Lek Vitaminum A Hasco należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: lek Vitaminum A Hasco należy spożywać doustnie.

Osobom dorosłym profilaktycznie zaleca się przyjmować 1-2 kapsułki dziennie.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu leczniczego Vitaminum A Hasco.

Nie stosować w przypadku hiperwitaminozy A. Przeciwwskazane jest stosowanie tego leku przy ciężkim nadciśnieniu tętniczym, miastenii lub jaskrze. Produkt Vitaminum A Hasco należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na etykiecie. 

O możliwości zastosowania tego leku w okresie ciąży i karmienia piersią powinien zadecydować lekarz. Przechowywać w temperaturze powkojowej w suchym i nienasłonecznionym miejscu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Beatrycze 2019-12-10 12:34

od dawna nie jestem nastolatką a bolesne syfy pomimo tego nadal zdobią moją twarz. Czas na skuteczne postępowanie.

Vandzia 2018-11-26 15:38

Vitaminum A Hasco to fajny wspomagacz, kiedy walczy się z trądzikiem! Witamina A jest bardzo dobra na wszelkie zmiany skórne!

Hamek 2018-10-31 18:51

Stosowałem Vitaminum A Hasco i jakoś nie poszedł mi. Muszę przyznać, że teraz w prosty sposób szybko oraz skutecznie można zainwestować w inne sprawdzone leki na rynku, aby nie marnować pieniążków.

Batszeba 2017-05-03 12:03

Jeśli chodzi o trądzik i łojotok - stosowałam w ostatnich miesiącach sporo rzeczy. Niestety, żaden z nich nie zachwycił mnie na 100%. Vitaminum A Hasco wydaje się być dobrym wyborem w moim odczuciu.

Magic 2017-01-01 11:23

Vitaminum A Hasco to suplement, który regeneruje moje ciało najlepiej. Nie spotkalem się jeszcze z lepszym środkiem, ten jest najlepszy!

Patrycja 2016-03-22 09:32

Stosuję łącznie w witaminą D3. Kupuję i spożywam regularnie.Polecam wszystkim.

Lenka 2015-02-26 15:30

Fajny suplement na oczy na skórę i na urodę, o ile można ja faktycznie zjeść hihi.

Piotr Lotnik 2015-01-12 18:04

Masz problem z oczami bądź chcesz profilaktycznie o nie dbać to bierz vitaminy a hasco, bo one działają i można szybko poprawić kondycje swoich oczu. Polecam Piotr Lotnik

Mirek2 2015-01-12 17:56

W prosty sposób łagodzi podrażnienia oraz zmęczenie oczy. Teraz zauważyłem, że po dwóch dniach moje oczy o wiele lepiej funkcjonują.

Yarek 2015-01-12 17:55

Ostatnio zacząłem stosować ten środek i muszę przyznać, że działa rewelacyjnie. W prosty sposób pozwolił mi polepszy mój wzrok, teraz już nie czuje takiego podrażnienia jak wcześniej.

Opal 2015-01-12 17:49

Nie wiem dlaczego ale jakoś to na mnie nie działa i nie odczuwam większych pozytywnych skutków. Może to rzeczywiście tylko placebo?

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.