Kategorie produktów

Voskolix Spray

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Voskolix Spray

Voskolix Spray to wyrób medyczny w postaci sprayu przeznaczony do higieny uszu. Voskolix Spray jest przeznaczony dla dzieci oraz dorosłych.

Środek rekomendowany jest dla osób, które borykają się z nadmierną produkcją woskowiny usznej, tworzeniem się tzw. korków woskowinowych, dotyczy to także osób uprawiających sporty wodne. 

W składzie produktu Voskolix Spray znajduje się naturalna oliwa z oliwek. Substancja ta oddziałuje korzystnie na procesy oczyszczania narządu słuchu, w tym przewodu słuchowego z nadmiatu gromadzącej się tam woskowiny.

Oliwa z oliwek wykazuje właściwości łagodzące i pielęgnujące.  

Skład

W składzie preparatu Voskolix Spray znajdują się następujące substancje: naturalna oliwa z oliwek przygotowana według standardów farmaceutycznych.

Dawkowanie:

Produkt Voskolix Spray stosuje się do uszu. Przed użyciem należy wstrząsnąć buteleczką. W celu przygotowania do użycia, należy nacisnąć aplikator, tak, by napełnić go preparatem.

Instrukcja użycia: stosować 1-2 razy dziennie do każdego ucha, by wyeliminować nadmiar gromadzącej się woskowiny. Końcówkę aplikatora należy trzymać skierowaną od siebie. 

Nie przekraczać proponowanej do przyjęcia w ciągu dnia porcji preparatu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Voskolix Spray jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Wyrobu medycznego nie należy stosować w przypadku wycieków z ucha, podrażnieniach, wysypce.

Produkt jest przeciwwskazany, jeśli występują zawroty głowy, po urazach i perforacji lub drenażu błony bębenkowej. 

Nie używać po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Jowita 2018-04-16 15:40

Stosuję Voskolix, bo zauważyłam, że jak w pracy się schylam to strasznie zapychają mi się uszy. Nie wiem od czego to zależy, ale produkt pomógł i to najważniejsze :)

Kaśka 2017-03-13 15:46

Super, zdrowe, łatwe w użyciu, mega wydajne. Stosujemy wszyscy w domu parę miesięcy i jakby nie ubywa. Przede wszystkim kupione z myślą o czyszczeniu uszu naszemu maluchowi. Działa super.

Romek 2016-11-14 18:46

Ekstra ułatwia usunięcie woskowiny z ucha dzieciaka, ale także i naszych. Ma fajną ciemną butelkę, która chroni produkt przed promieniami słonecznymi. 5/5 :)

witek 2016-03-07 17:23

długo szukałem takiego produktu , kótry spełni moje oczekiwania.ładnie czyści uszy.polecam

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.