Kategorie produktów

XLS - Medical Fat Binder

4.0 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu XLS - Medical Fat Binder

Wyrób medyczny XLS - Medical Fat Binder dostępny w postaci tabletek służy do kontroli masy ciała w połączeniu ze zrównoważoną dietą i regularną aktywnością fizyczną.

Preparat wiążący tłuszcze XLS - Medical Fat Binder z witaminami zawiera Litramine, opatentowany kompleks błonnika pochodzenia naturalnego i organicznego, który wiąże tłuszcze, co udowodniono w badaniach klinicznych.

Skład

Składniki preparatu XLS - Medical Fat Binder to:

Litramine, opatentowany kompleks błonnika pochodzenia roślinnego, celuloza mikrokrystaliczna, fosforan trójwapniowy, chlorofilina, stearynian magnezu.
Pozostałe składniki: octan witaminy A, witamina D3, octan witaminy E.

Dawkowanie:

Sposób użycia:

Stosować 1-3 tabletki XLS - Medical Fat Binder dziennie, popijając płynem. Tabletki przyjmować bezpośrednio po posiłku. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania produktu XLS - Medical Fat Binder jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie przekraczać proponowanej do przyjęcia w ciągu dnia porcji preparatu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Marcelina 2019-12-21 22:55

słyszłam że to działający środek na nadwagę

Milena 2018-01-31 22:59

Jak większość kobiet chciałabym mieć super ciałko:) Bacznie obserwuję wagę ciała:) Nie martwię się, bo pomaga mi w tym XLS - Medical Fat Binder :) Ten preparat jest super:)

Mysza 2017-07-28 14:45

rezultaty szybko zauważalne, potwierdzam.

weirro 2017-06-14 09:58

Fajnie działa, polecam

Opinia użytkownika 2016-10-25 17:56

XLS - Medical Fat Binder - to wyłącznie piękna reklama. Sprawdziłam, nie pomaga w odchudzaniu

Małgorzata 2016-01-15 09:42

Odpowiedni błonnik... który jest najlepszy? Oj, dla mnie jedynie XLS - Medical Fat Binder ... Zwłaszcza za rewelacyjną jakość i możliwość kupienia wszędzie!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.