Kategorie produktów

Audispray Adult

4.33 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Audispray Adult

Audispray Adult to wyrób medyczny w postaci hipertonicznego roztwór wody morskiej, który rozpuszcza oraz upłynnia woskowinę ułatwiając jej usuwanie.

Preparat Audispray Adult w szczególności rekomendowany jest dla osób, które chcą zadbać o prawidłową higienę uszu oraz borykają się z powstawaniem korków woskowinowych. Audispray Adult to preparat dostępny w postaci wygodnego w użyciu roztworu. 

Areozol jest wstrzykiwany przez bezpieczną w zastosowaniu dyszkę, która działa ochronnie przed powstaniem zbyt wysokiego ciśnienia w kanale słuchowym.

Produkt Audispray Adult może być stosowany również w celu usunięcia zanieczyszczeń i kurzu z uszu. Dzięki zastosowaniu Audispray nie jest konieczne stosowanie patyczków higienicznych. 

Wyrób medyczny Audispray Adult przeznaczony jest dla osób dorosłych i dzieci od 6. roku życia.

 

Skład

W składzie preparatu Audispray Adult znajdują się następujące substancje: hipertoniczny roztwór wody morskiej.

Dawkowanie:

Instrukcja używania wyrobu Audispray Adult:

Preparat zaleca się stosować 2-3 razy w tygodniu. W przypadku zwiększonego wytwarzania woskowiny można stosować go codziennie. 

Uwaga! Produkt może być używany przez osoby noszące aparaty słuchowe. Zaleca się stosować areozol wieczorem, pościagnięciu aparatu słuchowego.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania wyrobu Audispray Adult jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik. Produkt należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie używać. po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie przekraczać proponowanej do przyjęcia w ciągu dnia porcji wyrobu.

W przypadku chorób, zapalenia lub bólu uszu, o możliwości stosowania wyrobu powinien zadecydować lekarz. Jeśli po zastosowaniu produktu Audispray Adult pojawi się uczucie bólu lub dyskomfortu należy skontaktować się z lekarzem.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Jeremiasz 2018-09-21 13:10

Z mojego doświadczenia wiem, że Audispray Adult wykazuje działanie na poziomie przeciętnym. Rozglądam się za czymś innym.

Pelagia 2018-08-04 17:05

Jakaś porażka. Oczyszczam malcowi uszy po każdej kąpieli. A one bezprzerwy są żłóte. Zakupiłam dzisiaj Audispray Adult . Mam nadzieję, że ten preparat pomoże z tym problemem.

Bronisława 2017-11-13 16:55

Moja Babcia zmaga się z zalegającą woskowiną. Wiem, że Audispray Adult jest skutecznym preparatem na tą niedogodność!

Aminnka 2017-07-01 18:18

U mnie Audispray Adult nie wywołał żadnych efektów nieporządanych. Działa szybko i skutecznie, od razu "czuć" w dotyku że ucho jest takie...suche. :)

Opinia użytkownika 2016-02-11 10:21

Audispray Adult to porządny produkt do pielęgnacji uszu! Kupuję go od zawsze... Działa skutecznie na woskowinę i bród! Rekomenduję każdemu zamiast patyczków!

Marzena 2015-05-09 13:47

Higiena uszu to naprawdę bardzo ważna rzecz! Audispray Adult fajnie się sprawdza!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.