Kategorie produktów

Bepanthen Eye

4.33 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Bepanthen Eye

Bepanthen Eye to wyrób medyczny leczniczy, który dostępny jest w formie kropli do oczu. Produkt jest wskazany do stosowania w celu wsparcia narządu wzroku, szczególnie dla osób, które noszą soczewki kontaktowe, wykorzystują narząd wzroku w pracy (np. pracując przy komputerze lub jako kierowcy).

Oczy narażone są także na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych, np. wiatr, suche powietrze, klimatyzację.

W składzie wyrobu medycznego Bepanthen Eye znajduje się kwas hialuronowy i dekspantenol (prowitamina B5). Kwas hialuronowy ma właściwości ochronne. Po aplikacji tworzy na powierzchni oka ochronną powłokę. Mimo tego nie wpływa jednak negatywnie na ostrość wzroku. 

Prowitamina B5, o którą wzbogacony jest produkt Bepanthen Eye, ma zdolność wiązania wody, dzięki czemu wpływa na utrzymanie odpowiedniego nawilżenia powierzchni oka. 

 

Skład

W składzie kropli Bepanthen Eye znajdują się następujące substancje: hialuronian sodu 0,15%, dekspantenol 2%, chlorek sodu, diwodorofosforan sodu, woda do wstrzykiwań.

Produkt nie zawiera konserwantów. 

Dawkowanie:

Wyrób medyczny leczniczy należy stosować wyłącznie do oka, trzymając opakowanie skierowane zakraplaczem w dół. 

Zaleca się zaaplikować jedną kroplę Bepanthen Eye do worka spojówkowego oka. Po aplikacji kilkakrotnie pomrugać w celu rozprowadzenia produktu w oku. 

Stosować 3-5 razy dziennie.

Nie przekraczać zarówno pojedynczej jak i dobowej porcji preparatu. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania wyrobu medycznego Bepanthen Eye jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed oddziaływaniem promieni słonecznych  i wilgoci. 

Produktu nie należy stosować na zranione bądź zakażone oko. Nie dotykać powierzchni oka końcówką zakraplacza.

Nie stosować kropli po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Upewnić się, że opakowanie i zakraplacz nie są uszkodzone. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-04-03 14:20

Zgodnie z zasadą jesli coś nie reklamują w telewizji, to jest to dobre. Szczególnie jesli chodzi o leki. Moja żona jest farmaceutką i mówi, że skuteczność leków OTC jest odwrotnie proporcjonalna do kosztów wydawanych na reklamę. tym bardziej cieszę się, że mogę dać Bepanthen Eye maksymalną ocenę, czyli pięć gwiazdek, bo krople Bepanthen są naprawdę dobre. Pracuję przy komputerze i nie daję często rady po 8 czy nawet 10 godzinach wpatrywania się w monitor, a dzieki tym kroplom zdecydowanie lepiej znoszę czas w prac.

Bernard 2015-05-29 14:58

Problem suchego oka wiąże się też z tym nieprzyjemnym uczuciem, jakby w oczach były ziarenka piasku. Gruczoł łzowy powinien być aktywny, bo łzy to naturalna substancja ochronna na oczy. Gdy oczy są suche warto stosować Bepanthen Eye.

Miro 2015-05-16 14:54

Super suplement! Bepanthen Eye jest najlepszy

Michał 2015-04-02 16:13

Miała powstać warstwa ochronna jednak nic takiego nie powstało i nie mogę w prosty sposób zabezpieczyć swoich oczu, które tak bardzo są narażone podczas dnia na wysuszenie. Nadal mam problem z suchością oka ;/

Kapsel 2015-03-11 21:13

Super jakość, potwierdzam! Od razu lepiej się funkcjonuje jak oczy nie doskwierają. Daje ulgę na długi czas.

Wuzel 2015-02-27 20:53

Bepanthen wypuszcza same dobre produkty, więc i krople do oczu są wartościowe do kupienia żeby lepiej widzieć.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.