Kategorie produktów

Coffepirine Tabletki od bólu głowy

Coffepirine Tabletki od bólu głowy

4.08 Dobry

ilość opinii: 13

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Coffepirine Tabletki od bólu głowy

Coffepirine  produkt leczniczy w postaci tabletek o działaniu przeciwbólowym szczególnie w przypadku bólu głowy.

Produkt Coffepirine Tabletki od bólu głowy zawiera dwie substancje czynne: kwas acetylosalicylowy oraz kofeinę. Kwas acetylosalicylowy wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Kofeina wzmacnia działanie przeciwbólowe kwasu acetylosalicylowego oraz działa pobudzająco na ośrodek oddechowy.

Preparat Coffepirine Tabletki od bólu głowy  wskazany jest dla osób, które borykają się z dolegliwościami bólowymi różnego pochodzenia, takimi jak: ból głowy, migrena, bóle reumatyczne, bóle mięśniowe, ból zęba oraz bóle kostno-stawowe. 

Tabletki Coffepirine mogą być przyjmowane w celu łagodzenia objawów przeziębienia i grypy takich jak gorączka czy katar.

Skład

Składniki leku Coffepirine Tabletki od bólu głowy to:

substancje czynne kwas acetylosalicylowy i kofeina
substancje pomocnicze skrobia ziemniaczana i talk

Dawkowanie:

Lek Coffepirine Tabletki od bólu głowy należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. 

Sposób i droga podania: produkt Coffepirine Tabletki od bólu głowy należy przyjmować doustnie, popijając wodą.

Osobom dorosłym oraz dzieciom powyżej 12. roku życia zaleca się przyjmować 1 tabletkę. W razie potrzeby, po 4. godzinach, dawkę można powtórzyć. Maksymalnie można przyjąć lek od 2 do 6 razy na dobę. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu Coffepirine Tabletki od bólu głowy.

Nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia. Lek Coffepirine Tabletki od bólu głowy należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu produktu. 

Podczas stososwania tego leku nie można spożywać alkoholu. Nie zaleca się stosowania tego leku w okresie ciąży i karmienia piersią. Przeciwwskazaniem do stososwania produktu Coffepirine Tabletki od bólu głowy jest  nadczynność tarczycy, nadcisnienie tętnicze, padaczka oraz zaburzenia nerek i/lub wątroby.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-10-11 09:38

Polecam, dobra cena i skład - działa tak jak droższe odpowiedniki a być może nawet szybciej (obecność kofeiny); stosuję na silny ból głowy i przy infekcjach, u mnie sprawdza się doskonale; jeśli nie pomaga odwiedźcie lekarza!

Benita 2020-04-08 14:16

Nie znoszę migrenowego bólu więc prawie cały czas posiadam leki w apteczce.

Opinia użytkownika 2019-12-30 18:48

czasami ostry ból głowy jest nie do pokonania. wtedy sięgam po ten sprawdzony lek.

Opinia użytkownika 2018-04-15 21:58

Zdaża się, że mam migrenę. to przerażające uczucie!!! Nie życzę tego żadnemu człowiekowi! Jeśli uda mi się szybko zastosować Coffepirine Tabletki od bólu głowy to ból znika. Od czasu do czasu migrena dopadnie mnie kiedy skodło śpię. W takim przypadku nic nie pomoże. leżę cały dzień i błagam by migrena odeszła.

Milena 2018-01-31 10:15

Na dworze nieciekawie, wietrznie i deszczowo... Na nic nie mam sił. Brak lata! Taki stan służy ciągłym chorowaniom! Mnie dziś coś złapało! Przyjęłam Coffepirine Tabletki od bólu głowy . Mam nadzieję, że ten wyrób zwalczy chorobę! Najważniejsze, żeby zwalczył gorączkę!

Cecylia 2017-11-23 16:44

Coffepirine to niezawodny lek! Nie wiem jak działa na inne dolegliwości ale na ból głowy działa skutecznie! Jedna tabletka i po problemie!

Opinia użytkownika 2017-09-07 14:12

COFFEPIRINE u mnie się nie sprawdził. Nie polecam.

Edyta 2016-02-19 12:19

cena przestępna..szybko uśmierzają ból głowy

Piotr 2016-02-19 12:15

pomagają,produkt wysokiej jakości ,stosuje regularnie, polecam.

Coffepirine 2015-01-19 17:34

Działa i to jest najważniejsze, cena owego preparatu mogłaby być o wiele mniejsza. Jednak nie to się dla mnie liczy, bo efekt po zastosowaniu tego środka jest taki, że po kilku minutach nie czuje bólu. Jest świetny!

Na ból głowy 2015-01-19 17:33

Typowy lek na głowę i to lubię. Ostatnio pomógł mi bardzo szybko i po 15 minutach już nie czułem bólu. Skutecznie działa i można szybko z niego pomocą odnowić swoje ciało!

Awikas 2015-01-08 12:07

Niby typowo na ból głowy a mi nie pomogły, nie wiem czy to ze mną jest cos nie tak, czy z tymi bezsensowymi lekami, które są wypuszczane na rynek. No co się dzieje?!

Katarinka 2014-12-31 13:35

Bardzo dobry środek przeznaczony na ból głowy. Szybko i skutecznie pozwala w prosty sposób pozbyć się uczucia słabości oraz dodaje energii do życia. Działa dobrze więc polecam!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.