Kategorie produktów

Fiorda

Fiorda

4.0 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Fiorda

Fiorda to suplement diety wspomagający funkcjonowanie błony śluzowej oraz gardła i krtani. Suplement ten przynosi ulge podrażnionemu gardłu, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie błony śluzowej, gardła oraz krtani a także wykazuje działanie kojące i łagodzące. Stosowanie preparatu wskazane jest w przypadkach takich jak: wzmożone oddychanie przez usta, obciążenie więzadeł głosowych, oddychanie suchym powietrzem ogrzewanym lub klimatyzowanym, konieczność przebywania w zanieczyszczonym powietrzu lub w dymie papierosowym.

Skład

Składniki środka Fiorda są następujące: maltitol, guma arabska, wyciag z porostu islandzkiego, naturalny aromat porzeczkowy, sok z owoców czarnej porzeczki, kwas cytrynowy, glicerol, laktoferyna, wyciag z owoców dzikiej róży, cytrynian trisodowy, acesulfam K, antocyjany.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Fiorda powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Fiorda.
Zalecana porcja preparatu do przyjęcia w ciągu dnia to: 1 do 6 pastylek.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Fiorda.


Preparat Fiorda należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu.
Nie należy przekraczać proponowanej do przyjęcia w ciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Abdiasz 2020-07-08 14:31

Biorę tylko to na podrażnione gardło. przyjemna ulga jest murowana.

Irwin 2018-03-20 23:39

Jestem nauczycielem i muszę mieć sprawne gardło, bo prowadzę wykłady... Mam zawsze przy sobie Fiorda . Bezdyskusyjnie numer 1 wśród produktów na gardło.

Mała 2017-04-11 22:13

Kupiłam w ramach promocji w aptece, ale raczej więcej nie skorzystam, bo jakoś nie zachwycił mnie ten suplement.

Agnieszka 2017-04-11 08:28

Reklama niezmiernie mnie za każdym razem bawi, a i działanie pastylek jest niezgorsze :)

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.