Kategorie produktów

Himalaya Health Care

Himalaya Health Care

4.6 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Himalaya Health Care

Himalaya Health Care Pain Balm to produkt w postaci balsamu.

Zgodnie z informacjami na opakowaniu Himalaya Health Care Pain Balm powoduje ulgę m.in. w bólach głowy, bólu mięśni, bólu stawów, bólu pleców i innych. Preparat koi i daje uczucie schłodzenia miejsca, na który został zastosowany.

Skład

Główne składniki produktu Himalaya Health Care Pain Balm to: sosna indyjska, mięta ora krzew himalajski (Gaultheria fragrantissima).

Dawkowanie:

Stosowanie balsamu Himalaya Health Care Pain Balm powinno się odbywać w następujący sposób:

należy masować delikatnie właściwe miejsca w celu szybkiego złagodzenia bólu. Używać 2 do 3 razy dziennie.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik balsamu Himalaya Health Care Pain Balm.

Stosować się do zaleceń producenta zawartych na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie używać po upływie terminu ważności.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Daria 2020-04-06 19:37

niekiedy mocny ból głowy jest nie do zniesienia. Właśnie wtedy sięgam po ten sprawdzony lek.

Eleonora 2018-08-10 16:41

Już nie mam mocy. Miesiąc w miesiąc łapie mnie turbo mocny ból głowy! Już sama nie wiem jak sobie z tym radzić? to chyba nie jest normalny stan rzeczy??? :((( Himalaya Health Care to moja ostatnia deska ratunku! Jak ten produkt nie zadziała na ciągle wracający ból głowy to się poddam. Oby dało radę!

Dorota 2017-08-30 13:27

Pomocniczo ten balsam na pewno nie zaszkodzi, a może dzięki niemu uda się wam tak jak mi uniknąć zbyt częstego łykania tabletek.

Kajetan 2016-02-02 22:35

Od kilku lat pracuję w ogromnym magazynie. Każdego dnia wyładowuję ciężkie towary! Czuję straszny ból w mięśniach:( Z pomocą przyszedł środek Himalaya Health Care ... Łagodzi ból. Jest trafiony.

Kunegunda 2016-01-08 14:12

Ciągły ból na plecach to wyjątkowo uporczywa dolegliwość! Himalaya Health Care to preparat , który działa szybko i skutecznie! Muszę przyznać, że chyba żaden inny środek tak dobrze mi nie pomagał!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.