Kategorie produktów

Immuwash

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Immuwash

Immuwash to wyrób medyczny dostępny w postaci aerozolu do nosa. Preparat rekomendowany jest dla osób, które chcą oczyścić, nawilżyć i natłuścić nos.

Zanieczyszczenia nosa mogą być spowodowane kontaktem z czynnikami zewnętrznymi, zarówno środowiskowymi jak i ciałami obcymi: dym papierosowy, kurz, pyłki. Na kondycję dróg oddechowych duży wpływ mają także dolegliwości chorobowe, które pojawiały się przejściowo. 

W formulacji preparatu Immuwash znajdują się składniki, które wspierają proces oczyszczania, nawilżania i udrożniania dróg oddechowych. Produkt jest roztworem izotonicznym o naturalnym odczynie pH, przez co oddziałuje korzystnie na utrzymanie równowagi pH układu oddechowego. 

Skład

W składzie aerozolu do nosa Immuwash znajdują się następujące substancje: karboksymetylo beta glukan 0,25%, wersenian dwusodowy (EDTA), N-hydroksymetyl glicynate, benzoesan sodu, roztwór izotoniczny o naturalnym odczynie pH.

Dawkowanie:

Instrukcja stosowania wyrobu medycznego Immuwash: produkt stosuje się do oczyszczonego nosa.

Należy zdjąć kapturek ochronny na czas użytkowania. Produkt trzymać w jednej dłoni, podpierając go od spodu kciukiem, a między palcem wskazującym i środkowym umieścić dozownik. Kilkukrotnym psiknięciem napełnić dozownik roztworem.

Przy pochylonej lekko do przodu głowie aplikować produkt na wdechu do otworu nosowego, tak by substancje dostały się do wnętrza nosa. Palcem drugiej ręki zatkać drugi otwór nosowy. Czynność powtórzyć w drugim nozdrzu. 

Produkt można stosować kilka razy w ciągu dnia. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania wyrobu medycznego Immuwash jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Produkt należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu wyrobu medycznego. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2017-09-20 20:17

Od jakiegoś czasu drażnią mnie objawy przeziębienia. Coś czuję, że przyjdzie grypa. Wybrałem się do apteki i kupiłem Immuwash . Czekam aż zlikwiduje te objawy...

Iwona 2017-07-21 16:53

Immuwash jest dobry, gdy się odczuwa pierwsze objawy kataru: zatkany nos, niedrożność czy woda z nosa. Dobrze wiedzieć, że są takie produkty, bo one duzo ulatwiaja.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.