Kategorie produktów

Isla-Moos

4.3 Dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Isla-Moos

Isla-Moos to wyrób medyczny w postaci pastylek do ssania o słabym działaniu przeciwzapalnym. Pastylki Isla-Moos działają łagodząco na podrażnienia śluzówki jamy ustnej i ból gardła. Stosować wspomagająco w podrażnieniach i stanach zapalnych w obrębie gardła, jamy ustnej, kaszlu, chrypce, suchości gardła spowodowanej długim przebywaniem w pomieszczeniach klimatyzowanych.

Skład

Składniki wyrobu medycznego Isla-Moos to: 1 pastylka zawiera 80 mg wodnego wyciągu z porostu islandzkiego (0,4-0,8:1). Pozostałe składniki: guma arabska, sacharoza, parafina ciekła, karmel (barwnik E10), woda oczyszczona, 1 pastylka zawiera 424 mg sacharozy.

Dawkowanie:

Dawkowanie wyrobu medycznego Isla-Moos powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.

Zalecana porcja preparatu to 1-2 pastylki. Ssać w razie potrzeby kilka razy dziennie.

Przeciwwskazania

Przed użyciem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik wyrobu Isla-Moos.

Wyrób medyczny Isla-Moos należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej porcji preparatu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Grzegorz 2020-07-19 18:12

Kupuję tylko to na czerwone gardło. przyjemna poprawa jest murowana.

Kamelia 2018-10-10 19:52

W czasie, gdy dopada mnie przeziębienie, na początku pojawia się uczucie palenia w gardle. W takich przypadkach biorę Isla-Moos . Ten preparat nawilża gardło.

Gabriel 2018-09-25 12:28

Od kilku dni drażnią mnie potworne bóle dziąseł... To jest nie do zniesienia! Postanowiłem już nie czekać i udałem się do apteki. Tam nabyłem Isla-Moos . Czytałem, że ten preparat może okazać się pomocny. Z takimi problemami w jamie ustnej nie ma przebacz!

Dyzio 2018-05-05 12:43

Moim zdaniem Isla-Moos są łagodniejsze w smaku niż Isla-Mint.

Faustyn 2017-12-01 16:27

Isla-Moos na gardłowe dolegliwości? To opcja taka sobie... I tak nie obyło się bez lekarza.

Marcjanna 2017-05-16 21:25

Isla-Moos to środek, który stosuje się w przypadku dolegliwości gardła. Głównym celem jest zwalczanie suchości gardła. Do symptomów suchego gardła najczęściej należą podrażnienie, chrypa i zaczerwienienie strun głosowych. Warto szybko zaradzić.

Ela 2017-04-12 09:42

bardzo dobrze radzi sobie z bólem gardła ale tylko na samym początku. jeśli ból zdąży się nasilić to pastylki już nie dadzą sobie z nim rady.

Domicela 2016-10-03 22:23

Isla-Moos na podrażnione gardło jest jak znalazł. zarówno szybko wyłącza chrrypę ale i wyraźnie przyspiesza leczenie. nie ma co kobinować z innymi środkami.

Opinia użytkownika 2016-07-16 00:07

Isla-Moos to produkt, polecany przy zapaleniu jamy ustnej. Chorobę tę można łatwo rozpoznać poprzez powiększone węzły chłonne i bolesne nadżerki. Czasami mogą się pojawiać także afty. Jak tylko wystąpi ta dolegliwość, należy z nią bezwzględnie walczyć.

Jan 2016-04-07 11:35

Działa szybko i skutecznie łagodzi także zadyszkę.Polecam!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.