Kategorie produktów

Jay Cutler Legend

Jay Cutler Legend

4.0 Dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Jay Cutler Legend

Legend to profesjonalny pre workout, który działa na dwóch płaszczyznach. Pierwszą z nich jest stymulacja szlaku CNS, który pozwala na szybkie i energiczne wyzwolenie siły w ciągu kilku minut od spożycia. Druga to zwiększenie częstotliwości szybko i wolno kurczliwych mięśni poprzez dostarczenie do nich odpowiednich aminokwasów. Podsumowując Legend zapewnia mięśniom siłę wytrzymałość i szybkość.

Skład

Porcja 1 miarka ( 5g ) 
Porcji w opakowaniu 28 
Skład w 1 porcji %ZDS
Kalorie 6 
Węglowodany 1,5g <1%
Niacyna 30mg 150%
Legend Matrix 3040mg 
Creatine, Glicyne, Taurine, Caffeine, Dendrobium, Guarana, Beta-Alanina,L-Arginine, L-Carnitine, L-Tyrosine, Psoralea, Pagoda tree, Grape

Dawkowanie:

Spożyć 1 miarkę zmieszaną z 160ml wody lub soku na 15-30 min przed treningiem.

Przeciwwskazania

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Najlepiej spożyć przed : data na spodzie lub boku opakowania. Produktu nie należy podawać dzieciom,  matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Aneta 2016-11-10 12:24

Produkt ok

Igor 2016-02-24 12:52

gitez majonez

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.