Kategorie produktów

Undofen Max Krem Do Stóp

Undofen Max Krem Do Stóp

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Undofen Max Krem Do Stóp

Skóra bardzo często narażona jest na czynniki, które sprzyjają rozwojowi grzybów. Undofen Max Krem Do Stóp to lek w postaci kremu wskazany w leczeniu dolegliwości skórnych związanych z zakażeniem grzybiczym.

Zawarta w leku Undofen Max Krem Do Stóp substancja czynna chlorowodorek terbinafiny wspiera działanie przeciwgrzybicze, szczególnie w takich dolegliwościach jak grzybica skóry gładkiej, fałdów skórnych, grzybica stóp, czy łupież pstry.

Niniejszy produkt leczniczy przeznaczony jest do stosowania przez osoby dorosłe.

 

 

Skład

Składnikami produktu leczniczego Undofen Max Krem Do Stóp są:

- substancja czynna: chlorowodorek terbinafiny 10 mg/g
- substancje pomocnicze: mirystynian izopropylu, alkohol cetostearylowy, olbrot syntetyczny, stearynian sorbitanu, polisorbat 60, alkohol benzylowy, wodorotlenek sodu, woda oczyszczona.

 

 

Dawkowanie:

Produkt Undofen Max Krem Do Stóp należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Czas leczenia:

- grzybica stóp, fałdy skórne, skóra gładka - 7 dni.
- łupież pstry - 14 dni.

Mimo iż efekty poprawy będą widoczne już po kilku dni, lek należy stosować tak długo jak to zostało wskazane. Przedwczesne przerwanie leczenia może grozić nawrotem choroby.

Lek Undofen Max Krem Do Stóp przeznaczony jest do stosowania na skórę. Stosować 2 razy na dobę.

Instrukcja użycia produktu leczniczego:

Przed nałożeniem kremu dokładnie oczyścić i osuszyć skórę. Niewielką ilość kremu nanieść na miejsce na skóze, które wymaga leczenia. Wcierać, wykonując masaż. Pozostawić do całkowitego wchłonięcia. 

 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. 

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą leku Undofen Max Krem Do Stóp. Lek Undofen Max Krem Do Stóp należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zibi 2017-10-24 20:44

Trzy gwiazdki dla tego kremu - spodziewałem się szybszych efektów działania, tymczasem minęły 2 tygodnie a ja jeszcze czekam...

Opinia użytkownika 2016-10-26 14:20

Nie uczono nas, że grzyby są groźne dla organizmu. Nie mamy wpływu na to, że jesteśmy narażeni cały czas... Warto się zaopatrzyć w Undofen Max Krem Do Stóp . Specyfik jest dobry i skuteczny.

Opinia użytkownika 2016-07-20 16:17

Częste chodzenie na boso przysłużyło się do tego, że dorwała mnie grzybica stóp! Kupiłam Undofen Max Krem Do Stóp !!! I bardzo szczerze pragnę polecić wam ten wyrób! Działa naprawdę fajnie i szybko!

Opinia użytkownika 2015-12-15 20:23

Mam taką zagwozdkę, gdyż moje stopy nieciekawie pachną... Nie mam pojęcia, czym to jest spowodowane. Niekomfortowa kwestia. Dwa dni temu kupiłam Undofen Max Krem Do Stóp . Stosuję krótko, a już widzę poprawę...

Walentyna 2015-11-22 20:28

Złapać grzybicę stóp jest banalnie prosto... Leczenie, to już inna bajka. Undofen Max Krem Do Stóp wypatrzyłam w aptece ostatnim razem. Złapałam grzybicę pod prysznicem na siłowni i błyskawicznie poszłam kupić ten preparat :)! Dał radę bardzo szybko i nie zostało po grzybicy ani śladu!

Opinia użytkownika 2015-02-12 18:40

Higiena stóp to także ważny i nie do zbagatelizowania element higieny osobistej dlatego warto mieć ją na uwadze. Prawidłowa higiena stóp zmniejsza ryzyko grzybicy a dodatkowo świadczy o tym, że dobrze dbamy o swoją higienę. Undofen Max Krem Do Stóp to preparat używany przeze mnie w konkretnych sytuacjach.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.