Kategorie produktów

Magnesium B6

Magnesium B6

4.44 Dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Magnesium B6

Magnesium B6 to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Magnesium B6 rekomendowany jest dla osób, które narażone są na wielogodzinne sytuacje stresowe oraz na intensywny wysiłek fizyczny i umysłowy, przez co dochodzi do utraty magnezu w ich organizmie.

Składnikami produktu są działające w parze magnez i witamina B6, które znacząco przyczyniają się do zmniejszenia uczucia znużenia, zmęczenia i dekoncentracji. Magnez odpowiada za układ nerwowy, natomiast witamina B6 za układ mięśniowy.

Razem składniki te warunkują prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu, w tym układu odpornościowego. 

Skład

W składzie suplementu diety Magnesium B6 znajdują się następujące substancje:

magnez w postaci mleczanu, witamina B6, mleczan magnezu, witamina B6, poliwinylopirolidon, kwas stearynowy, celuloza mikrokrystaliczna, poliwinylopolipirolidon, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.

Zalecane spożycie:

Produkt Magnesium B6 przeznaczony jest do stosowania doustnego dla osób dorosłych.

Zalecana porcja do spożycia to 1-2 tabletki dzienne.

1 tabletka produktu Magnesium B6 zawiera 

magnez (w postaci mleczanu) 51 mg (17%)*
witamina B6 2 mg (100%)

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania suplementu diety Magnesium B6 jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik.

Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu produktu. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Bartosz 2020-06-19 19:38

kłopoty w robocie i przez to zupełnie nie potrafię się skoncentrować. Liczę że to się zmieni.

Filemon 2020-03-01 20:46

egzaminy już niedługo a ja póki co niegotowy. Pora na wspomagacz koncnetracji.

Maryla 2017-03-25 15:58

Magnesium B6 to idealne rozwiązanie dla osób, które piją dużą ilość kawy i herbaty. Ponieważ te napoje wypłukują magnez.

Baris 2016-05-10 11:11

Ogólnie stosuje większą liczbę magnesu bo mam z tym bardzo duży problem, jednak Magnesium B6 daje radę i nie muszę często używać innych środków :)

Opinia użytkownika 2016-03-22 13:01

dobry i niedrogi.

Sara 2015-08-23 14:46

U mnie okres jesień - zima to jeden wielki misz masz! Musisz robić wszytsko i być wszędzie. A dodatkowo ciągle w nerwach i stresie! Magnesium B6 wspiera mnie żebym jakoś funkcjonowała! Gdyby nie ten produkt to w 100% już bym ześwirowała!!!!

Nika 2015-07-02 08:59

Często z tego korzystam i widzę nawet efekt. Czasami nie pojawia się od razu, ale zawsze jest i to jest najważniejsze. Polecam gorąco!

Eddy 2015-07-02 00:07

Miałem problemy ze skurczami, więc postanowiłem zakupić magnez. To był najtańszy środek w aptece więc wziąłem, na szczęście się nie zawiodłem. Działa dobrze, chociaż nie ma porównania do innych

Stella 2015-02-07 21:14

Magnesium B6 - w mojej apteczce od zawsze... Nawet nie chcę próbować innych produktów. Polecam wszytskim!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.