Kategorie produktów

Magnesium B6 Forte

Magnesium B6 Forte

4.0 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Magnesium B6 Forte

Magnesium B6 Forte to suplement diety w postaci tabletek musujących. Produkt uzupełnia dietę w magnez i witaminę B6.

Preparat stosowany w stanach wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego, silnego zmęczenia i rozdrażnienia, skurczach mięśni, zaburzeniach snu oraz przy spożywaniu nadmiernych ilości kawy, herbaty oraz przy paleniu dużych ilości tytoniu.

Skład

Składniki preparatu Magnesium B6 Forte to: węglan magnezu, witamina B6 (pirydoksyna).

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Magnesium B6 Forte powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Magnesium B6 Forte.

Zalecana porcja produktu do spożycia to 1 tabletka dziennie. Tabletkę rozpuścić w szklance wody.  

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Magnesium B6 Forte.

Suplement Magnesium B6 Forte należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Tomasz 2018-05-20 13:43

Nie bierzcie tego! Ma za duża dawke b6, suplementacja zgodnie z ulotka to 40-60mg dziennie, a to juz powinno sie odbywac pod kontrola lekarza. B6 to neurotoksyna w takuch dawkach. Przekonalem sie o tym po dwoch miesiacach przyjmowania tego ,, leku" zaniki czucia, zawroty glowy, klopty z koncentracja, dreszcze... Omijac to to! Dawka akceptowalna to do 2mg dziennie max. Nie magazynuje sie? Ok ale skutki sa odczuwalne przez tygodnie i miesiace. Detoksykacja trwa średnio 2 miesiace.

Elka 2017-04-28 11:08

Skurcze łydek powoli zaczynają ustępować. A męczyłam się już długo z tym problemem. Na szczęście odkryłam, że trzeba uzupełnić braki magnezu.

Dakota 2017-04-20 14:59

bardzo dobry magnez, szybko się wchłania, skurcze i ogólne złe samopoczucie minęły.

Idzi 2016-12-24 10:58

Magnesium B6 Forte to zacny produkt :D

Iryda 2016-08-20 18:06

Przyjmowanie witamin jest istotne z punktu widzenia medycyny:) W produktach jest tak, że witaminy chodzą parami lub w grupach. Ja wzięłam sobie Magnesium B6 Forte . Produkt zawiera w składzie witaminę B6. Jest ona ważna dla układu mięśniowego i metabolizmu energetycznego. Serdecznie polecam:)

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.