Kategorie produktów

Nutrex Glutamine Drive

Nutrex Glutamine Drive

4.0 Dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Nutrex Glutamine Drive

Glutamina Drive 300 g to preparat, którego działanie skupia się na trzech obszarach – wspieranie pracy wzrostu mięśni, hamowanie ich rozpadu po treningu i przyśpieszanie regeneracji. Producent zadbał o to, wykorzystując czystą, 100% glutaminę bez żadnych dodatków. Glutamina wpływa korzystnie na bilans azotowy – dzięki niej możesz wzmocnić swoje mięśnie i zahamować proces katabolizmu. Jego jedna dawka zawiera 5000 mg czystej glutaminy. Glutamina Drive 300 g w formie zmikronizowanego proszku to jeden z najlepszych wyborów, jeśli zależy Ci na podwyższeniu skuteczności treningu. 

Skład

 100% L-glutamina. Porcja: 5g. Porcji w opakowaniu: 30. Opakowanie: 150g

Dawkowanie:

Zmieszaj 1 miarkę w 120-150 ml wody lub w jakiegokolwiek innym napoju. Bierz 2 porcje dziennie: jedna rano na czczo i jedną przed pójściem spać.

Przeciwwskazania

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w szczelnie zamknietym opakowaniu. Chronić przed światłem.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Aneta 2016-11-29 11:23

Dobra glutamina, godna polecenia.

Opinia użytkownika 2016-03-03 14:23

Działa naprawdę spoko.

Stanisław 2015-04-07 10:07

Bawią mnie ludzie, którzy myślą, że Nutrex Glutamine Drive sam z siebie zrobi z kogoś mistera uniwersum Wystarczy trochę myśleć, a nie tylko bezmyślnie żreć tabletki

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.