Kategorie produktów

OCUMAX

4.09 Dobry

ilość opinii: 11

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu OCUMAX

OCUMAX to wyrób medyczny leczniczy, dostępny w postaci kropli do oczu. Wskazaniem do stosowania preparatu są dolegliwości oczu, które mogą być efektem długiej pracy przy komputerze bądź kontaktu z zimnym i suchym powietrzem. 

Krople do oczu OCUMAX są stosowane w przypadku uczucia suchości oka i uczucia ciała obcego w oku.

Preparat skierowany jest dla osób noszących soczewki kontaktowe oraz dla osób, które borykają się z zapaleniem spojówek.

W ich składzie znajdują się substancje, które wpływają korzystnie na nawilżanie powierzchni oka, dzięki czemu zapobiegają odczuwanym dolegliwościom, łagodzą i koją podrażnienia. 

Skład

W składzie kropli do oczu OCUMAX znajdują się następujące substancje:

hialuronian sodu 0,4%, fosforan disodu, dihydroortofosforan sodu, chlorek sodu, edetynian sodu, benzoalkoniowy chlorek, woda do wstrzykiwań.

Dawkowanie:

Krople do oczu OCUMAX należy stosować do oczu. Zaleca się wkrapiać jedną kroplę do każdego worka spojówkowego 2-3 razy dziennie.

Nie przekraczać wskazanej dziennej porcji do stosowania. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania wyrobu medycznego OCUMAX jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Wyrób należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Po otwarciu zużyć w ciągu 30 dni. Nie dotykać powierzchni oka aplikatorem.

Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Oliwia 2018-11-07 23:43

OCUMAX aplikuje się w bardzo łatwy sposób. Produkt naprawdę pomaga, łagodzi dolegliwości.

Mati 2015-03-21 21:46

Skutecznie nawodnia oczu, jednak coś mnie one bolą po zastosowania, nie wiem dlaczego jest takie działa, bo nigdzie nie mogę przeczytać dlaczego tak jest. Ocumax to dobry lek jednak coś na mnie odwala coś złego :/

Urlik 2015-03-05 13:06

Dobrze przywraca poziom właściwego nawilżenia suchym oczom. Zawsze daje poprawę jak się zastosuje ten lek.

SandraXX 2015-02-27 12:03

kropelki Ocumax są lubianym przeze mnie środkiem na zregenerowanie suchych oczu i długotrwałą poprawę ich nawilżenia.

Sandra 2015-02-16 13:25

Używam i nie narzekam, chociaż moja mama też stosowała te kropelki i jej tak nie przypadły do gustu jak mi.

Teresa 2015-01-13 00:00

Daje ulgę, zwłaszcza po całodniowym przebywaniu w klimatyzowanych pomieszczeniach. Aplikacja nie jest kłopotliwa nawet dla niewprawnej ręki.

Robert R. 2015-01-12 17:28

Jakoś po zastosowaniu tego leku odczuwam o wiele większą ulgę. Można w prosty oraz skuteczny sposób pielęgnować swoje oczy. Działa to na prawdę znakomiecie, bo można w prosty sposób się zrelaksować. Działa i polecam!

Ingess 2015-01-11 13:14

Na mnie ten środek nie podziałał i nie mogłem w szybki sposób zregenerować swojego wzroku. Nie wiem co się dzieje, bo zawsze to na mnie działało, a teraz to nic działa ;/

Edward D. 2015-01-11 13:13

Z tym lekiem pielęgnacja oczu już nie jest problemem. Można w bardzo szybki sposób wzmocnić swoje oczy oraz nie narażać je na szkodliwe działania. Tylko jak za taki efekt cena powinna być mniejsza!

Tomer 2015-01-11 13:10

Od pewnego czasu stosuje te krople i jestem zadowolony z ich efektu pracy, ponieważ w prosty sposób pomagają mi szybko oraz skutecznie znaleźć rozwiązanie dla swoich bólów. Tylko cena troszkę za duża ;/

Damina 2015-01-11 13:09

Działa bardzo dobrze! Stosuje na podrażnione oczy i po 10 minutach wszystko wraca do normy i nie czuje tego bólu. Polecam !

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.