Kategorie produktów

Omega Artre

Omega Artre

3.83 Dobry

ilość opinii: 12

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Omega Artre

Omega Artre to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z reumatoidalnym zapaleniem stawów bądź stanem zapalnym stawów i osób, u których zauważono spadek odporności w związku z wystąpieniem tych problemów.

Wskazaniem do stosowania niniejszego środka są dolegliwości stawów, dolegliwości sercowo-naczyniowe (zwiększone ryzyko wystąpienia zawału serca), a także chęć utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu.

W składzie suplementu diety Omega Artre znajduje się m.in. witamina D3. Jest to witamina niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wspiera wchłanianie wapnia i fosforu - ważnych składników kości i zębów. 

Innym składnikiem suplementu diety jest olej rybi z zawartością kwasów DHA i EPA. Wpływają one na redukcję stanów zapalnych i ich tendencję do nawracania. Zawarty w produkcie selen jest immunostymulantem, a olej z ogórecznika wspomaga utrzymanie dobrej jakości (elastyczność i sprawność) stawów. 

Skład

W składzie suplementu diety Omega Artre znajdują się następujące substancje:

olej rybi, w tym EPA, DHA, inne kwasy omega-3, olej z ogórecznika, w tym: GLA, witamina D3, selen, witamina E oraz żelatyna.

Zalecane spożycie:

Kapsułki Omega Arte należy stosować doustnie, popijając wodą. Zalecana dzienna porcja to 2 kapsułki 2 razy dziennie.

Zawartość składników w 4 kapsułkach:

Składnik Zawartość

olej rybi, w tym

- EPA

- DHA

2800 mg

840 mg

560 mg

inne kwasy omega-3 140 mg

olej z ogórecznika, w tym:

GLA

2000 mg

440 mg

witamina D3 5 mcg
selen 50 mcg
witamina E 10 mg

Nie przekraczać wskazanej dziennej porcji do stosowania.

Produkt należy stosować przez okres minimum 3 miesięcy.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania suplementu diety Omega Artre jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt należy chronić przed światłem i wilgocią. Produkt jest przeciwwskazany kobietom w ciąży i w okresie karmienia piersią. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta i aktywny styl życia stanowią podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie stosować po upływie terminu przydatności do spożycia. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Mona 2022-10-24 18:23

Bardzo dobry suplement na bolące stawy. Ja biore na palce u rak. Znam tez kogos, kto całkowicie pozbył się spuchniętych nadgarstków. Ktos napisał, ze glukosamina jest lepsza. Tak, jest dobra, szczególnie, w połączeniu z chondroitin. Ale u ludzi z rakiem skory, czy przedrakowymi komórkami skory , bardzo niewskazana.

Opinia użytkownika 2020-02-01 10:15

trochę popada i momentalnie czuję łupanie w stawach. Wtedy potrzebny jest sprawdzony lek

Felicjan 2019-12-24 11:52

zbyt wysoki poziom cholesterolu? Doktor podpowiedział mi dokładnie ten środek. w jego opinii dobrze działa.

Jola 2018-08-13 09:43

Jak dla mnie najlepszy naturalny produkt w nierównej walce z RZS. Do tego dieta i ćwiczenia (rower, joga, basen) i można żyć bez bólu i bez faszerowania się lekami i sterydami.

Olisia 2018-03-06 10:31

Problemy ze stawami wcale nie muszą dotyczyć osób starszych. Już u siebie zauważyłam pierwsze objawy, dlatego zaczęłam stosować Omega Arte.

Marek K 2017-12-05 23:59

Moim zdaniem lepiej jest kupić jakieś preparaty z glukozaminą. Wiadomo że cudów to nie zdziała, ale lepsze będzie niż Omega Artre. Bo są to składniki które i tak bez większego problemu będziemy mogli dostarczyć z naszego pokarmu, czyli de facto zmiana naszej diety byłaby lepszym rozwiązaniem niż tego typu suplementy

Opinia użytkownika 2016-12-11 09:33

To wiadome, że bezpieczniej jest zapobiegać niż później męczyć się leczeniem. U mnie zagrożenie zawału jest duże... Dlatego ja wybieram Omega Artre . Mam nadzieję, że ten kłopot mnie ominie... Jestem zdecydowanie za młoda i mam wiele planów...

Fidelis 2016-08-26 18:04

Jak dla mnie Omega Artre to raczej dodatek do leczenia niż remedium na podwyższony cholesterol. Przy takim składzie w ostateczności może być.

Opinia użytkownika 2016-04-04 11:22

Suplement diety....trudno stwierdzić czy pomaga...

Berta 2015-11-22 20:16

Aktualne badania jednoznacznie wykazują że z moim cholesterolem jest nie za ciekawie :/ Zakupiłam Omega Artre z tego względu, że czytałam że jest on polecany przez lekarzy.

Klaudiusz 2015-02-16 21:13

Nie mam w zwyczaju jadać ryb regularnie ale chce na poważnie dbać o moje zdrowie dlatego wybieram ten oto suplement który zrobi to częściowo za mnie.

Kamix 2015-01-07 19:45

niestety nie widzę żadnych pozytywnych oddziaływać na mój organizm. To jest bez sensu, gdyż teraz w prosty sposób tylko marnuje swoją kasę. Tak nie powinno być nie wiem co teraz się dzieje z tymi suplementami, że nie mogą wzmocnić mojego organizmu.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.