Kategorie produktów

OPTI-FREE Express

3.78 Dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu OPTI-FREE Express

OPTI-FREE Express to wyrób medyczny w postaci płynu wielofunkcyjnego. Zapobiega gromadzeniu się osadów, skutecznie nawilża i długotrwale odświeża soczewkę.

Płyn może być stosowany do wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych, także soczewek silikonowo - hydrożelowych.

Skład

Składniki produktu OPTI-FREE Express to: 

jałowy, zbuforowany, izotoniczny wodny roztwór zawierający chlorek sodu, sorbitol, sól sodową EDTA, kwas borny, aminoetylopropanol; cytryniany i TETRONIC* 1304* jako składniki czyszczące; składniki konserwujące: POLYQUAD® (chlorek polidronium) 0,001% oraz ALDOX* (miristoamidopropylodimetyloamina) 0,0005%.

Dawkowanie:

Używanie wyrobu medycznego OPTI-FREE Express:

stosować według wskazań okulisty.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania wyrobu OPTI-FREE Express jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik.

Preparat należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Nie przekraczać proponowanej do użycia w ciągu dnia porcji preparatu.


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Gosia 2017-05-15 16:30

Używam tego płynu od samego początku od kiedy noszę soczewki. Nigdy nei miałam z nim żadnych problemów.

Kasia 2016-03-21 09:49

dla osób z wrażliwymi oczami.polecam

Mateusz 2015-03-16 19:09

Stosuję go już od pół roku i nie mam żadnych zastrzeżeń co do jego działania ! Moim zdaniem bardzo dobra sprawa :)

Mihas 2015-03-03 21:20

Płyn do oczu działa rewelacyjnie, w prosty oraz systematycznie sposób mogę zmienic swoje oczka i już ten środek pomaga mi zawsze! Polecam dla każdego!

Sara 2015-01-21 23:39

Strasznie po tym mrugam, jeszcze gorzej niż przed użyciem. Od tego mrugania zaczynam łzawić i makijaż płynie, płynie...!:/

Mati 2015-01-14 15:30

Nie wiem dlaczego, jednakże po zastosowaniu tego leku czuje takie niekorzystne podrażnienie, pod moimi oczami. Nie wiem czy jestem uczulony na ten płyn czy coś

Jagura 2015-01-14 15:29

Moje soczewki po tym płynie nadal posiadały osad białkowy, musiałem go ręcznie ściągać. Nie wiem czy tak powinnobyć bo pierwszy raz mam ten płyn. Ogólnie fajne uczucie jest rano jak się zakłada.

Oczy 2015-01-14 15:28

Bardzo dobry płyn, który gwarantuje, że nie będą się tworzyć już osady białkowe. W efektowny sposób już możesz się tego pozbyć. Po nocy moje soczewki były bardzo nawilżone i miło zakładało się je na oczy.

Kato 2015-01-13 21:46

Plusem jego jest to że jest dość tani i dobrze radzi sobie z soczewkami :) Przynajmniej ja od czasu do czasu go stosuje i nie ma żadnego problemu - a moim zdaniem to duży plus, bo inne preparaty były bardziej drażniące

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.