Kategorie produktów

Probeven

Probeven

4.0 Dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Probeven

Probeven to produkt leczniczy w postaci tabletek powlekanych o działaniu przeciwreumatycznym i przeciwzapalnym.

Produkt leczniczy Probeven wskazany jest do stosowania przez osoby, które borykają się z umiarkowana lub łagodną chorobą zwyrodnieniową stawów kolanowych. łagodzi objawy tej choroby, takie jak: ból podczas poruszania się oraz uczucie sztywności po wypoczynku lub śnie.

Substancja czynna leku Probeven  jest glukozaminy siarczan, który należy do grupy leków niesteroidowych o działaniu przeciwzapalnym i przeciwreumatycznym.

Skład

W składzie tabletek Probeven znajdują się następujące substancje: 

substancja czynna glukozaminy siarczan
pozostałe składniki  celuloza mikrokrystaliczna 101, skrobia żelowana kukurydziana, krospowidon, celuloza mikrokrystaliczna 102, kwas stearynowy, laktoza jednowodna, otoczka - Opadry White 85G68918: alkohol poliwinylowy, tytanu dwutlenek (E 171), talk, makrogol, lecytyna sojowa (E 322)

Jedna tabletka powlekana zawiera 942 mg glukozaminy siarczanu z sodu chlorkiem, Glucosamini sulfas sodium chloride, która odpowiada 750 mg glukozaminy siarczanu Glucosamini sulfas lub 589 mg glukozaminy.

Dawkowanie:

Lek Probeven należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt leczniczy Probeven należy stosować doustnie (w całości), popijając wodą.

Osobom dorosłym zaleca się przyjmować 1 tabletkę 2 razy na dobę lub 2 tabletki 2 razy na dobę.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku Probeven.

Nie stosować u dzieci i młodzieży poniżej 18. roku życia. Produkt Probeven należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności podany na etykiecie. 

Preparat Probeven zawiera laktozę,  lecytynę sojową oraz sodę. Po zastosowaniu leku moga wystąpić bóle głowy i senność, dlatego nie zaleca się prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn po jego zażyciu. Nie zaleca się stosować tego leku w okresie ciąży i karmienia piersią. 

Lek Probeven nie powinien byc stososwany rpzez osoby z uczuleniem na skorupiaki, poneiważ jest z nich wytwarzany. Nie zaleca się stsowania tego leku podczas choroby nerek i/lub watroby. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-01-21 13:29

trochę popada i szybko odczuwam rwanie w rękach i nogach. Wtedy potrzebny jest skuteczny preparat.

Patryczan 2018-03-02 15:05

Stosuję od kilku dni i już mam wrażenie, że Probeven naprawdę dobrze działa. Okaże się później czy dobrze mi się wydaje. Chętnie poczytam, kiedy inni użytkownicy widzieli efekty. Może ktoś skomentuje? Bo coś mało tutaj o tym leku... a wydaje się dobry i godny uwagi!

Opinia użytkownika 2016-03-23 14:54

używam nie wiem jakie będą efekty

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.