Kategorie produktów

Salviasept

4.0 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Salviasept

Salviasept to lek w postaci koncentratu do sporządzania roztworu do płukania gardła.

Produkt roślinny Salviasept stosowany jest tradycyjnie w stanach zapalnych jamy ustnej i gardła.

Skład

Składniki produktu Salviasept to: (100 g): olejek goździkowy 2,0 g, mentol 2,0 g, olejek miętowy 1,1 g, cyneol 0,6 g, olejek tymiankowy 0,3 g, olejek majerankowy 0,3 g, olejek szałwiowy 0,2 g. Preparat zawiera do 58% +/- 10% etanolu.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Salviasept powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.

Zalecana dawka leku Salviasept do przyjęcia przez dorosłych i dzieci od 12 lat to 50 kropli koncentratu rozcieńczonych w 1/2 szklanki ciepłej wody. Tak przygotowanym roztworem płukać jamę ustną i gardło 3 razy dziennie.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Salviasept.

Preparat Salviasept należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2017-11-14 21:49

doskonały do codziennego dbania o zęby.Super środek likwidujący ból zęba -byłam za granicą ,wystraszył mnie typowy świdrujący ból zęba .Zawsze wożę SALVIASEPT zaraz zaczęłam płukać(kilka kropli) i ból całkowicie przeszedł . Teraz staram się codziennie myć zęby albo SALWIASEPTEM ,a gdy go mam herbatą szałwiową .MYJ zęby po każdym jedzeniu szałwią , awygodniej salviaseptem ,a zachowasz długo własne uzębienie

Ryszard 2017-04-11 21:52

Za dużo zachodu z przygotowywaniem tego roztworu; uważam, że nie jest tego wart.

Erazm 2016-10-10 15:39

Zaczerwienienie gardła, to u mnie od pewnego czasu nawracający porblem! Wszytsko przez klimat! Już nie chcę tego przezywać! POstanowiłem spróbować Salviasept zapobiegawczo. Sądzicie , że jest sens tak to stosować? Czy może są jakieś specjalne środki mające działanie zapobiegające? Dajcie znać!

Opinia użytkownika 2016-04-20 12:44

Płyn jest okropny w smaku ale bardzo skuteczny

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.