Kategorie produktów

Tymianek z Prawoślazem i Szałwią

Tymianek z Prawoślazem i Szałwią

3.0 Średni

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Tymianek z Prawoślazem i Szałwią

Tymianek z Prawoślazem i Szałwią jest suplementem diety dostępnym w postaci pastylek do ssania. Składniki zawarte w pastylkach Tymianek z Prawoślazem i Szałwią to połączenie wyciągów roślinnych z tymianku, prawoślazu oraz szałwii, które dodatkowo wzbogacono o witaminę C. Komponenty te wykazują działanie nawilżające oraz osłaniające błony śluzowe jamy ustnej, gardła i krtani. 

Skład

Komponenty preparatu Tymianek z Prawoślazem i Szałwią to:

- substancją czynną środka jest: wyciąg gęsty wodny z tymianku, ekstrakt gęsty wodny z prawoślazu, kwas L-askorbinowy (witamina C), ekstrakt suchy z szałwii, 

- pozostałe komponenty tego preparatu to: cukier, syrop glukozowy, aromat o smaku malinowym.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Tymianek z Prawoślazem i Szałwią powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Tymianek z Prawoślazem i Szałwią.

Zalecana porcja suplementu do przyjęcia w ciągu dnia to: maksymalnie 4 pastylki. Produkt jest przeznaczony dla osób powyżej 12. roku życia.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Tymianek z Prawoślazem i Szałwią.

Produkt Tymianek z Prawoślazem i Szałwią należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować w ciąży oraz w trakcie karmienia piersią. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do przyjęcia w ciągu dnia porcji produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zbisław 2017-08-26 00:47

Tymianek z Prawoślazem i Szałwią na gardłowe dolegliwości? Według mnie to metoda nie do końca sprawdzona. I tak nie obyło się bez przychodni.

Kiejstut 2017-06-12 13:59

Bardzo wkurza mnie chroniczne zapalenie jamy ustnej. Nie wszystkie ludowe preparaty mogą coś z tym zdziałać. Moja Mama dała mi znać o Tymianek z Prawoślazem i Szałwią ... Stosuję i może coś z tego będzie:)

Michu 2017-04-13 10:54

Jak dla mnie - działa przeciętnie. Szkoda mi kasy na ponowne kupienie takich tabletek.

Edzia 2017-04-12 12:57

Kupiłam jedno opakowanie tych pastylek, ale subiektywnie postrzegam je bardziej jako ziołowe cukierki niż remedium na problemy z zapaleniem gardła.

Opinia użytkownika 2016-05-20 23:42

Tymianek z Prawoślazem i Szałwią to produkt, dedykowany w dolegliwości zapalenia jamy ustnej. Tę chorobę można rozpoznać poprzez powiększone węzły chłonne lub występowanie opryszczki. Mogą pojawiać się także zmiany w postaci aft. To problem, z którym należy walczyć.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.