Kategorie produktów

Vitrum Memory

Vitrum Memory

4.33 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Vitrum Memory

Vitrum Memory to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które chcą wesprzeć swój umysł w stanach wzmożonego wysiłku umysłowego, szczególnie jeśli chodzi o szybkość uczenia się i zapamiętywania.

Suplement diety Vitrum Memory naturalnie wspomaga krążenie mózgowe oraz prawidłowy przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, co przekłada się na wzmocnioną zdolność koncentracji oraz wsparcie dla prawidłowych funkcji intelektualnych.

Składniki tabletek Vitrum Memory mogą przyczynić się do wyciszenia organizmu i przywrócenia równowagi emocjonalnej ze względu na fakt, iż wspierają redukcję negatywnych objawów związanych z przewlekłym stresem i napięciem emocjonalnym. 

Skład

W składzie suplementu diety Vitrum Memory znajdują się takie składniki:

substancja przeciwzbrylająca (fosforan diwapniowy), ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba L.), substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), substancja przeciwzbrylająca (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), substancje glazurujące (hydroksypropylometyloceluloza, kwas stearynowy), substancja wiążąca (stearynian magnezu), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu).

Zalecane spożycie:

Suplement diety Vitrum Memory jest przeznaczony do stosowania doustnego.

Zalecana porcja dzienna to 1 tabletka. Tabletkę należy popić dużą ilością wody. 

1 tabletka zawiera:

Ginkgo biloba (ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego), w tym:

ginkgoflawonoglikozydy

60 mg

14,4 mg

laktony terpenowe 3,6 g

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania suplementu diety Vitrum Memory jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu.

Chronić przed światłem i działaniem wilgoci. Zróżnicowana dieta jest podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed przyjęciem sprawdzić termin przydatności do spożycia.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Konstancjusz 2020-03-03 22:58

egzaminy już niedługo a ja jestem niegotowy. Ostatni dzwonek na wspomagacz koncnetracji.

Bonawentura 2018-11-02 22:02

Zmora w postaci sesji zbliża się a ja jeszcze nieprzygotowany . Nie będę kombinować i tak jak ostatnio mam zamiar zakupić Vitrum Memory ! Wierzę w działanie tego produktu. Ma świetne działanie.

Wiktoria 2017-11-23 14:36

Jestem osobą, która bardzo znosi stres przed wszelkimi egzaminami, sprawdzianami, wystąpieniami. Ten stres bywa tak paraliżujący, że nie umiem się na niczym skupić, a już tym bardziej na nauce. Mam zawsze Vitrum Memory, który wspiera moją pamięć.

Władysława 2017-11-11 18:47

Przyzna się wam , że naprawdę coraz mocniej martwię sie o moją mamę. Często zdarza się jej, że zapomina o codziennych czynnościach, już nie będe nawet przytaczała. Zdecydowałam podawać jej Vitrum Memory . Uważacie, że może to pomóc?

Dariusz 2016-04-04 14:48

Warto kupić.

Radomir 2015-08-14 11:58

średni ten Vitrum Memory żeby łatwiej było zakuć do sesji:/ Nie ma co rezygnować z regularnego trenowania pamięci.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.