Kategorie produktów

Zielnik Apteczny - Ziele Nostrzyka

Zielnik Apteczny - Ziele Nostrzyka

4.44 Dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Zielnik Apteczny - Ziele Nostrzyka

Zielnik Apteczny - Ziele Nostrzyka to zioła przeznaczone do przygotowania naparu w celu przemywania oczu w stanach zapalnych powiek oraz spojówek.

Produkt można wykorzystać także do przygotowania kataplazmy (ciepłych okładów) w przypadku owrzodzeń, czyraków oraz ropnych stanów zapalnych skóry.

Przemywanie skóry naparem z ziela nostrzyka pomaga rozmiękczyć skórę i łagodzić jej podrażnienia.

Stosowanie surowca wpływa korzystnie na usprawnienie krążenia krwi oraz na ściany naczyń krwionośnych - pomaga w zwiększeniu ich elastyczności, a także zmniejszeniu przepuszczalności wobec szkodliwie działających czynników. 

Skład

Składniki produktu Zielnik Apteczny - Ziele Nostrzyka są następujące: ziele nostrzyka (Melilotus officinalis) 100%.

Dawkowanie:

Zalecane stosowanie produktu Zielnik Apteczny - Ziele Nostrzyka:

Ciepłe napary stosuje się do przemywania spojówek bądź przygotowania kataplazmy (ciepłych okładów) na chore miejsce.

1 łyżkę ziela należy zalać 1-1,5 szklanki wrzącej wody, po czym naparzać pod przykryciem przez 10 minut. 

Przeciwwskazania

Produkt niewskazany do stosowania u dzieci.

Nie stosować na rany i skaleczenia skóry.

Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, poza zasięgiem dzieci.

Chronić od wilgoci oraz bezpośredniego działania promieni słonecznych.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Gucio 2018-08-14 13:13

Ani szkodzi ani pomaga. Serio, szybsze efekty uzyska się lekami.

Tymoteusz 2018-04-22 14:02

Już długi czas zmagam się z czyrakami ale mam problem z rozpoznaniem przyczyny. Czyraki to takie ropne zmiany na skórze. Zacząłem stosować Zielnik Apteczny - Ziele Nostrzyka - zakupiłem w aptece. Środek ma niby pomóc na te dolegliwości. Sprawdzę na własnej skórze i dam znać.

Opinia użytkownika 2017-12-13 11:57

Czy ktoś stosował Zielnik Apteczny - Ziele Nostrzyka ? Słyszałam, że specyfik stosuje się w przypadku owrzodzeń. Szukam czegoś niedrogiego i skutecznego na ranę, która mi ropieje już długi czas.

Rita 2017-11-12 22:24

Czyraki skórne zauważyłam u siebie około pół roku wstecz. Od tamtego czasu cały czas używam Zielnik Apteczny - Ziele Nostrzyka . Ten specyfik wspomaga proces pozbywania się tego paskudztwa!

Elżbieta 2017-10-27 14:09

Nie zapominajmy troszczyć się o wzrok. Mają w zwyczaju być skłonne do podrażnień. W tych przypadkach polecam Zielnik Apteczny - Ziele Nostrzyka . Zdecydowana ulga dla zmęczonych oczu...

Ela 2017-08-11 12:30

Ziele nostrzyka nie jest złe, ale ja jakoś bardziej jestem przywiązana do robienia okładów z rumianku.

Julianna 2017-04-15 16:26

Bywam zdecydowanie za mocno zestresowana... Tak to u mnie objawia się to rozdrażnieniem... Czuję, że do niczego się nie nadaję. Gdzieś czytałam o takim produkcie jak Zielnik Apteczny - Ziele Nostrzyka . Pobiegłam do apteki i zakupiłam. Zobaczymy, czy da radę...

Rafał 2016-01-20 23:08

Chyba nie ma gwarancji, czy jest do kupienia świetny jakościowo środek bez recepty na nieestetyczne owrzodzenia na skórze. Jak na razie stosuję Zielnik Apteczny - Ziele Nostrzyka ale to chyba nie jest najlepsza rzecz na ten problem. Może jednak przejdę się do lekarza.

Herman 2015-06-13 14:23

Pracuję w ochronie a w tej pracy nie tylko kondycja fizyczna jest wymagana. Ważny jest tu też dobry i ostry wzrok. Mam zagwozdkę, bo jest tyle preparatów wspomagających wzrok. Stawiam jednak na to, co najlepsze dlatego wziąłem Zielnik Apteczny - Ziele Nostrzyka . Składniki produktu dbaja o wzrok i wspomagają ostrość widzenia.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.