Kategorie produktów

Ceruclear

2.43 Słaby

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Ceruclear

Ceruclear to wyrób medyczny w postaci spray'u do uszu. Preparat jest przeznaczony do stosowania w celu zachowania higieny uszu i usuwania nadmiernej ilości woskowiny, która może prowadzić do zaburzeń słuchu lub nawet jego stopniowej utraty.

Korek woskowinowy może prowadzić do szumów w uszach, tzw. uczucia pełności, bólu głowy. Dlatego tak ważne jest zadbanie o prawidłową higienę uszu. Ceruclear to alternatywa dla tradycyjnych patyczków do uszu.

Składniki preparatu zmiękczają woskowinę oraz usuwają ją w sposób bezpieczny i delikatny. Pomagają tym samy zachować pełne zdrowie narządu słuchu. Wraz z wydzieliną usunięte zostają wszelkie zanieczyszczenia, które mogą być przyczyną chorób uszu.  

Skład

W składzie spray'u Ceruclear znajdują się następujące substancje: 

substancje powierzchniowo czynne, substancja nawilżająca, barwnik pochodzenia roślinnego, podłoże q.s.p. 100%. 

Formuła nie zawiera konserwantów. Zabarwienie pochodzenia naturalnego.

Dawkowanie:

Instrukcja użycia wyrobu medycznego Ceruclear: spray należy rozpylać dousznie 2 razy w tygodniu. W przypadku zatkania uszu, wynikającego z powstania czopu woskowinowego, stosować 2 razy dziennie przez 3-4 dni.

 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania produktu Ceruclear jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Produkt należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Produkt może być stosowany u niemowląt od 6. miesiąca życia. Po otwarciu należy zużyć w ciągu 3 miesięcy. Przed użyciem sprawdzić termin przydatności do użycia. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

michal 2020-05-31 20:20

badziwie nie polecam

Opinia użytkownika 2020-03-11 21:02

chwile po uzyciu spuchlo mi cale ucho i poczulem dotkliwy bol. Mialem dokladnie tak samo jak Pani ktora wypowiedzila sie przede mna. Lekarz stwierdzil ostry stan zapalny. Szczerze zaluje dnia w ktorym uzylem waszego produktu i nie tylko nie polecam ale i ostrzegam bo moze byc on bardzo niebezpieczny.

Opinia użytkownika 2020-03-11 19:49

nie polecam dostalem zapalenie ucha

Aga 2018-10-03 20:34

Po swoich doświadczeniach nie polecam, po 2 użyciach uszy miałam zapchane przez cały dzień, odczekałam z tydzień, spróbowałam kolejny raz i aktualnie mam prawdopodobnie zapalenie ucha. Czuje okropny ból w uchu promieniujący do szczęki. Jutro czeka mnie wizyta u lekarza.

Celina 2018-07-27 14:57

Wbrew powszechnemu twierdzeniu, że nie powinno się pozbywać woskowiny, ja osobiście uważam, że to ważny element codziennej higieny dlatego stosuję Ceruclear.

Opinia użytkownika 2016-04-21 11:49

wszystko ok.polecam

Joanna 2016-03-09 13:55

Polecam! Bardzo dobry produkt. Szybko działa.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.