Kategorie produktów

Chronocard

Chronocard

4.83 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Chronocard

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-11-03 15:56

Chronocard wzięłam gdy zaczęłam czuć zawroty głowy, duszności i kołatanie serca. Zmartwiło mnie to, że mogę mieć problemy z sercem. Najczęściej była to choroba wieńcowa. Powyższy preparat wspomaga pracę serca i redukuje wszelkie odczuwane dolegliwości.

Laura 2018-01-31 10:25

Wśród moich bliskich trafiały się choroby kardiologiczne... Chcę się przed tym uchronić. Mam zdrową dietę a co więcej używam Chronocard . Liczę, że ten produkt pomoże mi uchronić się przed chorobą serca...

Elwira 2017-08-28 14:14

W pewnym okresie życia często miałam nagłe arytmie serca! Pojawiało się to nagle... To nie było nic dobrego i tak nie powinno się dziać! Kupiłam wtedy Chronocard ... Kilka miesięcy wstecz moja koleżanka także kupiła ten specyfik i mówiła, że jest skuteczny! I muszę wam powiedzieć, że... po pierwszych dniach u mnie także nastąpiła poprawa! Zalecam!

Opinia użytkownika 2016-01-13 11:21

Korzystam z Chronocard na moje codzienne bębnienie i świergolenie serca. Dopiero niecałe 2 miesiące a już widzę odmianę!

Opinia użytkownika 2015-06-06 10:53

Na rynku jest specyfików do koloru do wyboru. Jak trafić na ten numer 1? Zawsze się nad tym rozczulam. Finalnie kupiłem Chronocard . W moim przypadku jak znalazł.

Opinia użytkownika 2015-03-23 23:29

Stres w pracy... do tego terminy zawsze na "asap" Brak chwili na wytchnienie, a życie prywatne to dla mnie nie istnieje... Cały czas tylko work, work i work... Nie dziwi mnie więc wcale , że serducho coraz ciężej to znosi... Zdarza się, że bije bardzo nierówno... Kupiłam Chronocard . Mam nadzieję, że ten środek "ogarnie" moje serducho! Jeśli okaże się, że nie... to bd musiała iść do lekarza!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.