Kategorie produktów

Dicloratio Gel 1%

Dicloratio Gel 1%

4.75 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Dicloratio Gel 1%

Dicloratio Gel 1% to produkt leczniczy w postaci żelu do stosowania miejscowego na ból.

Lek Dicloratio Gel 1% jest wskazany do miejscowego leczenia łagodnych i ograniczonych postaci zapalenia stawów oraz tkaniek miękkich, a także w razie wystąpienia pourazowych stanów zapalnych mięśni, stawów oraz więzadeł.

Alkoholowo-wodne podłoże żelu powoduje działanie chłodzące i kojące, odczuwalne po nałożeniu produktu na skórę. Substancja czynna leku Dicloratio Gel 1% jest diklofenak, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych.

Skład

Składnikiem aktywnym leku Dicloratio Gel 1% jest diklofenak sodowy.

Pozostałe składniki leku to: adipinian diizopropyl, hydroksypropyloceluloza, kwas mlekowy, sodu pirosiarczyn, alkohol izopropylowy, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Produkt Dicloratio Gel 1% należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt Dicloratio Gel 1% należy aplikować na skórę.

Produkt zaleca się stosować 3-4x w ciągu doby. Wsmarować delikatnie w skórę cienką warstwę żelu i poczekać, aż całkowicie się wchłonie.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku Dicloratio Gel 1%. Przeciwwskazaniem do dalszego stosowania jest wystąpienie którejkolwiek z wymienionych reakcji uczuleniowych: trudności w oddychaniu, wysypka lub napad kaszlu.

W przypadku wystąpienia objawów uczuleniowych należy zaprzestać stosowania produktu i skontaktować się z lekarzem lub udać się do szpitala. Produkt Dicloratio Gel 1% należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na etykiecie produktu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-07-13 10:58

Mam problem z bólem stawów. Żona poleciła Dicloratio Gel 1% Stosuję już miesiąc. Już jest naprawdę dobrze...

Sandra 2017-09-07 15:34

niezastąpiony na bol karku! Dziala szybko i skutecznie i mozna wracac do pracy!

Marianna 2017-04-27 20:04

W moim biurze często dźwigam drobne paczki. Dlatego męczy mnie ból całego kręgosłupa:( Wybawieniem stał się specyfik Dicloratio Gel 1% ... Cierpienie ustaje a dla mnie to jak kamień z serca. Jest rewelacyjny:)

Katarzyna 2016-04-18 14:14

Działa szybko, skutecznie i bezproblemowo

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.