Kategorie produktów

Doppelherz Activ Lecytyna 1200 Forte

Doppelherz Activ Lecytyna 1200 Forte

4.75 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Doppelherz Activ Lecytyna 1200 Forte

Doppelherz Activ Lecytyna 1200 Forte to preparat przeznaczony dla osób żyjących w ciągłym stresie i w okresie silnego przepracowania.

Suplement zalecany jest do stosowania w przypadku wzmożonej pracy umysłowej oraz intensywnej nauki. Dzięki wysokiej zawartości lecytyny wspomaga procesy koncentracji, uczenia się i zapamiętywania, a zawarte w niej składniki stanowią element budulcowy komórek nerwowych.

Preparat może być spożywany przez młodzież i osoby dorosłe.

 

Skład

Składnikami produktu są:

lecytyna sojowa, żelatyna, olej słonecznikowi i glicerol. Suplement diety Doppelherz Activ Lecytyna 1200 Forte cechuje się wysoką zawartością lecytyny sojowej (1 kapsułka zawiera 1200 mg), w której skład wchodzą wielonienasycone kwasy tłuszczowe (720 mg), cholina (170 mg), inozytol (120 mg).

Zalecane spożycie:

Zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki Doppelherz Activ Lecytyna 1200 Forte w ciągu dnia. Preparat może być przyjmowany w trakcie posiłku lub po jego zakończeniu. Kapsułkę należy popić wodą. W razie potrzeby możliwe jest zastosowanie 2 kapsułek dziennie.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania suplementu diety Doppelherz Activ Lecytyna 1200 Forte jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu produktu. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Euzebiusz 2020-10-31 14:05

nawał obowiązków w pracy i dlatego nijak nie potrafię się skupić. Ale wierzę że to się zmieni.

Gizela 2018-01-20 14:10

Przyzna się wam , że naprawdę coraz mocniej martwię sie o moją ciocię. Nierzadko zdarza się jej, że zapomina o naprawdę ważnych rzeczach. Zdecydowałam zaopatrzyć ją w Doppelherz Activ Lecytyna 1200 Forte . Uważacie, że to jej pomoże?

Halszka 2017-08-15 16:18

Doppelherz Activ Lecytyna 1200 Forte przyjmuję gdy muszę się uczyć i skupić. Zwykle przed wieloma egzaminami bo ze stresu mam kłopoty. Ten środek wspiera proces uczenia się i zapamiętywania. Jestem do niego przekonana a zaliczenia zdaję raz dwa na dobre oceny:)

Symeon 2015-10-31 20:22

Jak dla mnie, Doppelherz Activ Lecytyna 1200 Forte działa super:) Nie ma innej opcji! Na koncentrację nie znajdziecie nic fajniejszego .

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.