Kategorie produktów

Heparin Hasco

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Heparin Hasco

Heparin Hasco to produkt leczniczy w postaci żelu, który wskazany jest do stosowania podczas wystąpienia zapalenia żył, zakrzepowego zapalenia żył, żylaków kończyn dolnych, obrzęków oraz stłuczeń i siniaków.

Żel przeznaczony jest do użytku miejscowego na skórę. Zawarta w leku heparyna wykazuje działanie przeciwobrzękowe, przeciwzapalne oraz przeciwzakrzepowe.

Produkt stosuje się we wspomagającym leczeniu podczas chorób żył powierzchniowych.

Skład

Składniki leku Heparin Hasco to: 

substancja czynna w 1g leku 250 j.m. heparyny sodowej
pozostałe składniki karbomer 5984, sodu wodorotlenek 30%, glikol propylenowy, metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, disodu edetynian, aromat różany AR0287, woda oczyszczona

Dawkowanie:

Lek Heparin Hasco należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania:  Żel przeznaczony jest do stosowania miejscowego na skórę.

Niewielką ilość żelu (3-10cm)nanieść na skórę 2-3 razy na dobę. Po użyciu należy dokładnie umyć ręce, z pozostałości żelu.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku Heparin Hasco.

Nie stosować żelu na skórę, która jest zakażona oraz na zmiany niewiadomego pochodzenia. Ne należy aplikować produktu na okolice oczu, błony śluzowe oraz otwarte i sączące się rany. Żel nie jest przeznaczony dla osób, u których stwierdzono alergię na parabeny.

Należy zachować szczególną ostrozność podczas stosowania leku u kobiet w ciąży i karmiących piersią. 

Produkt Heparin Hasco należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na etykiecie. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Leon 2020-01-06 21:55

obecnie leczę się tym lekarstwem. z moimi dolegliwościami chyba ok.

Aleksy 2018-11-05 18:43

No to sobie wymyśliłem sport... 2h jazdy na rolkach...! Wszystko fajnie ale nie ćwiczyłem od (sam nie wiem ilu) lat! No i.... dziś padam... Postanowiłem, że kupię Heparin Hasco i modlę się żeby ten produkt pomógł!

Wiola 2018-09-06 15:20

Heparin Hasco przynosi ulgę zmęczonym nogom, które borykają się z ciągle nowymi żylakami. Niestaty mało ruchu i praca siedząca, sprawiają, że moje nogi naprawdę źle się mają. Taki żel jak ten, sprawia, że mogę poczuć ulgę!

Janina 2015-09-10 23:14

Heparin pomaga na bóle nóg, szczególnie tam gdzie mam żylaki. Bardzo szybko przynosi ulgę.

Opinia użytkownika 2015-06-03 21:22

Jestem kierowcą. Bardzo wiele godzin spędzam codziennie w trasie. Z tego powodu od dawna bolą mnie nogi. Tworzą się obrzęki i są dość opuchnięte. Heparin Hasco wziąłem w aptece jakiś czas temu. Od kumpla z roboty słyszałem, że warto sprawdzić ten specyfik. Stosuję dopiero od kilku dni. Mam nadzieję, że niedługo będą efekty.

Juda 2015-04-15 23:16

Jak człowiek ma zerową aktywność fizyczną , a tu naraz wpadnie na pomysł, że poskacze na skakance to zakwasy pewne! Wiem, bo jestem tego potwierdzeniem. Nie zalecam takich nagłych aktywności. Jeśli jednak komuś pojawił się taki widzimiś by ćwiczyć bez uprzedniego przygotowania.... To zalecam nabyć Heparin Hasco !!!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.