Kategorie produktów

Jarzynka

Jarzynka
Najtańsza oferta

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Jarzynka

 

Biały olej sojowy, to skarbnica witaminy E, która potocznie nazywana jest "witaminą życia". Z problemem suchej skóry boryka się wielu z nas. Ten dręczący problem minie, gdy codzienna pielęgnacja ciała zostanie uzupełniona o olej kokosowy rafinowany. Herbata z dodatkiem syropu owocowego z hibiskusem, to nie tylko zdrowie, ale przede wszystkim- raj dla podniebienia! Jeśli chcesz zatrzymać proces starzenia, uzupełnij swoją dietę o gorzkie pestki moreli.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Terenia 2017-05-08 22:55

Ratuję się jarzynką jak nie mam w domu świeżych warzyw z ogródka lub ryneczku.

Regina 2017-04-25 14:44

Czy można jeszcze zamawiać Jarzynkę w sklepie ze zdrową żywnością? bo dawno jej nie widziałam dostępnej, a chętnie kupiłabym sobie na zapas.

Kordula 2016-08-11 14:13

Od pół roku odżywiam się zdrowo. Odpowiednia dieta to droga do zgrabnej sylwetki. Właśnie to moje postanowienie. Dlatego też używam Jarzynka . Ten cenny produkt jest dla mnie strzałem w dziesiątkę.

Opinia użytkownika 2016-03-10 11:40

dobra

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.