Kategorie produktów

Magnezin Comfort

Magnezin Comfort

4.33 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Magnezin Comfort

Magnezin Comfort to suplement diety dostępny w postaci tabletek, który jest szczególnie wskazany u osób borykających się z niedoborem magnezu w swoim organizmie. 

Magnez to składnik, który korzystnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz utrzymanie stabilnego poziomu funkcji psychologicznych. Substancja ta pomaga w eliminowaniu uczucia zmęczenia i znużenia oraz skurczów mięśni

Dodatkowo magnez jest wsparciem dla osób żyjących w przewlekłym stresie oraz u tych, które mają problemy z koncentracją, zapamiętywaniem i uczeniem się.

Skład

W składzie suplementu diety Magnezin Comfort znajdują się następujące substancje: 

węglan magnezu, substancje wypełniające (skrobia ziemniaczana, mannitol, sorbitol, karboksymetyloskrobia sodowa), substancje przeciwzbrylające (talk, dwutlenek krzemu, magnezu stearynian), substancja wiążąca (żelatyna).

Zalecane spożycie:

Produkt Magnezin Comfort przeznaczony jest dla osób dorosłych. Zaleca się przyjmowanie 1-3 tabletek dziennie. NIe stosować preparatu na czczo.

1 tabletka Magnezin Comfort zawiera 125 mg magnezu, co stanowi 33% dziennego zapotrzebowania na ten składnik.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania suplementu diety Magnezin Comfort jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. W okresie ciąży i laktacji należy skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem produktu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. 

Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu produktu. Suplement diety nie może być zamiennikiem pełnowartościowego posiłku. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-07-07 21:07

sesja już blisko a ja jestem daleko w polu. Ostatni dzwonek na koncentrację i mobilizację.

Angela 2020-06-27 21:26

Ogromne zmęczenie nie jest problemem który moża przezwyciężyć tylko lekarstwami , nawet trafnie dobranymi. Ważny jest dodatkowo wypoczynek oraz jak najmniej stresu!

Jeremi 2020-03-19 14:00

problemy w robocie i przez to wcale nie potrafię się skupić. Ale wierzę że będzie ok.

Norbi 2017-11-09 21:18

Dobry preparat na niedobory magnezu oraz w stanach przemęczenia, których nie powinno się nigdy bagatelizować, bo potem odbija się to jeszcze bardziej na zdrowiu.

Jaśmina 2015-09-11 17:14

Jak mam trochę więcej nauki do wkucia potrzebuję maksymalnego skupienia i koncentracji. A w tym temacie mam niemałe problemy bo szukam sobie zajęć dookoła. Całe szczęście, że jest Magnezin Comfort . Super dobrane składniki środka wpływają pozytywnie na procesy zapamiętywania i uczenia się.

Opinia użytkownika 2015-08-28 11:51

Magnez jest niezwykle niezbędnym składnikiem, szczególnie w stanach przemęczenia i wzmożonej pracy umysłowej. Ja stosuję Magnezin Comfort, bo ma dużą ilość tego składnika.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.