Kategorie produktów

Mykodermina Puder leczniczy

4.88 Bardzo dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Mykodermina Puder leczniczy

Mykodermina to produkt leczniczy o działaniu przeciwgrzybiczym, dostępny w postaci pudru.

Lek działa grzybostatycznie i grzybobójczo na grzyby drożdżakopodobne i te z rodzaju Trichophyton, Epidermophyton oraz Microsporium. Z tego względu wspomaga leczenie grzybicy skóry.

Puder leczniczy Mykodermina stosuje się profilaktycznie i w leczeniu grzybic m.in. skóry, paznokci, a także przestrzeni międzypalcowych.

 

 

Skład

Substancją czynną leku Mykodermina jest monoetanoloamid kwasu undecylenowego. 1 gram pudru zawiera 30 mg monoetanoloamidu kwasu undecylenowego.

Pozostałe składniki leku to: talk.

Dawkowanie:

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt Mykodermina puder leczniczy należy stosować zewnętrznie na umytą i osuszoną skórę.

Miejsca zmienione należy posypywać pudrem 2-3x dziennie. Po ustąpieniu objawów zakażenia należy kontynuować kurację produktem Mykodermina przez co najmniej miesiąc.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do zastosowania leku Mykodermina jest uczulenie na którykolwiek ze składników produktu, ciąża, karmienie piersią oraz wiek poniżej 2 lat.

Produkt należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Nie stosować pudru po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Irena 2017-10-17 21:55

Bardzo dobry preparat - niszczy zarówno grzybnię, jak i zarodniki grzybów, co pozwala na skuteczne pozbycie się grzybicy ze skóry w różnych miejscach ciała, nawet tzw. "wyprzeniowych", jak pachwiny i przestrzenie pomiędzy palcami!

Irek 2017-08-29 14:03

Profilaktycznie Mykodermina sprawdza mi się super, grzybica nie powraca!

Salome 2017-04-08 15:35

Częste zapominanie klapek na siłownię przysłużyło się do tego, że wyszedł mi grzyb na stopach... Postanowiłam kupić Mykodermina Puder leczniczy ... I bardzo szczerze chcę polecić wam ten wyrób! Działa błyskawicznie!

Dina 2017-02-21 13:36

Grzybicę skóry można znaleźć na różnych jej obszarach: palcach, stopach, pachwinach... Na pewno jest to nieestetyczna dolegliwość. Pamiętam, jak się wstydziłam i wzięłam w aptece Mykodermina Puder leczniczy . Środek nawet nie był drogi porównując inne z kategorii. A przy tym zadziałał szybko, skutecznie i efektywnie. Mogę go polecić wszystkim, którzy mają problem z grzybicą.

Opinia użytkownika 2017-02-20 21:57

Złapać grzybicę stóp jest banalnie prosto... Jednak leczenie jest długie i nieprzyjemne... Mykodermina Puder leczniczy zobaczyłam przypadkowo w telewizji. Złapałam grzybicę pod prysznicem na siłowni i od razu pojechałam zakupić ten specyfik :)! Zadziałał błyskawicznie i bardzo skutecznie!

Ofelia 2016-07-23 20:06

Mam taki problem, bo moje stopy mają dość specyficzny zapach. Nie wiem, czym to jest spowodowane. Dość krępująca sprawa. Tydzień temu nabyłam Mykodermina Puder leczniczy . Stosuję od niedawna, a już jest znacznie lepiej.

Bożena 2015-05-14 23:14

Higiena stóp to także ważny i nie do zbagatelizowania element higieny osobistej dlatego warto mieć ją na uwadze. Prawidłowa higiena stóp to pewność, że nie nabawimy się grzybicy a przy okazji świadczy o nas samych. Mykodermina Puder leczniczy to produkt którego działanie doceniło wiele osób.

Kaja 2015-03-25 20:08

Grzybica paznokci wygląda brzydko i w powszechnej opinii uchodzi za zaniedbanie. Nabawiłam się grzybicy na siłowni. W celu jej zlikwidowania, przydatny do stosowania okazał się Mykodermina Puder leczniczy . Środek raz dwa zmiótł grzybicę z moich paznokci.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.