Kategorie produktów

Naproxen Plus Żel (Neoxen)

Naproxen Plus Żel (Neoxen)

4.0 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Naproxen Plus Żel (Neoxen)

Naproxen Plus Żel (Neoxen) to lek w postaci żelu wykazujący działanie przeciwbólowe. Zalecany jest do stosowania miejscowego w leczeniu dolegliwości takich jak ból mięśni i ból stawów oraz w szczególności - bólu spowodowanego urazami: stłuczenia, zwichnięcia.  

Lek działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Zmniejsza ból, obrzęk, przywraca zdolność ruchową, a do tego po nałożeniu daje uczucie chłodzenia. Naproxen Plus Żel  (Neoxen) przeznaczony do stosowania w stanach zapalnych, np. zapaleniu ścięgien, więzadeł i innych oraz w chorobie zwyrodnieniowej stawów. 

Skład

Składnikami leku Naproxen Plus Żel (Neoxen) są następujące substancje:

- substancja czynna: naproksen (Naproxenum) 100 mg/g.

- substancja pomocnicza: chlorek choliny, wodzian chloralu, lewomentol, etanol 96%, karbomer, trolamina, Nipaguard MPA, Winterminth 7201, woda oczyszczona.

 

Dawkowanie:

Produkt leczniczy należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Lek Naproxen Plus Żel (Neoxen) stosować na oczyszczoną skórę 2-6 razy w ciągu dnia w równych odstępach czasowych w zależności od indywidualnych potrzeb.

Instrukcja stosowania:

Ilość maści uwarunkowaną rozmiarem miejsca zmienionego chorobowo nałożyć na oczyszczoną skórę. Wmasowywać do całkowitego wchłonięcia. Po użyciu umyć ręce. 

 

 

 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników produktu Naproxen Plus Żel (Neoxen). Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. 

Produkt leczniczy Naproxen Plus Żel (Neoxen) należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na etykiecie produktu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Sylwia 2017-10-24 21:00

Jeśli o mnie chodzi jest skuteczny, ale zostawia trochę kleistą powłokę.

Bodek 2017-10-24 21:00

Ten żel znam od dawna, bo moi rodzice bardzo go lubili używać na wszelkiego rodzaju urazy....ja osobiście mam trochę innego faworyta, ale NEOXEN również jest ok.

Jakub 2016-10-23 18:24

Jak się regularnie ćwiczy to czasem wiąże się to z kontuzją. Warto mieć na w razie czego Naproxen Plus Żel (Neoxen) . Z tego względu nie muszę się przesadnie martwić.

Opinia użytkownika 2016-04-15 16:27

skuteczny

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.