Kategorie produktów

Neoviderm

Neoviderm

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Neoviderm

Neoviderm to wyrób medyczny dostępny w postaci emulsji do stosowania zewnętrznego. Niniejszy wyrób medyczny jest polecany do stosowania w przypadku chorobowych zmian skóry, powstałych na skutek oparzenia słonecznego.

Produkt dedykowany jest w stanach zapalnych skóry oraz w podrażnieniach. W składzie Neoviderm znajdują się hialuronian sodu i betaglukan. Substancje te mają działanie nawilżające oraz ochronne na skórę.

Produkt stosuje się obficie na skórę w celu zapewnienia jak najdłuższej ochrony. Składniki emulsji wspierają proces normalizacji kondycji skóry. 

Skład

W skład produktu Neoviderm wchodzi betaglukan, hialuronian sodu oraz substancje pomocnicze.

Dawkowanie:

Neoviderm należy stosować wyłącznie zewnętrznie na skórę. Dużą ilość emulsji nanieść na podrażnioną skórę i wmasować. Pozostawić do całkowitego wchłonięcia. Stosować w razie potrzeby. 

Produkt Neoviderm można stosować kilka razy w ciągu dnia lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Neoviderm jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik. 

Nie stosować wyrobu medycznego Neoviderm na otwarte rany i uszkodzoną skórę. Należy unikać kontaktu z oczami. W razie dostania się emulsji do oczu należy dokładnie przemyć je wodą. 

Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Produkt przechowywać w zamkniętym opakowaniu z dala od źródeł ciepła. Nie stosować po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Swietłana 2018-10-18 11:26

Neoviderm poznałam jak poparzyłam się od gorącej wody z czajnika... Polecam ten specyfik w razie 'w'!

Wacława 2018-02-01 21:52

Na oparzenia wywołane pierwszym wiosennym słońcem Neoviderm trochę pomaga, jednak przy większych oparzeniach niewiele pomaga.

Nadia 2017-08-02 12:48

Wykorzystałam pół tubki po niedzielnym plażowaniu....na szczęście obyło się bez pęcherzy!

Katarzyna R. 2017-01-21 12:58

Podczas opalania wazna jest nie tylko ochrona przed promieniami, ale też odpowiednio dobrana pielęgnacja już po opalaniu. Neoviderm to fajna alternatywa dla osób, które szukają czegoś, co dodatkowo wesprze skórę po opalaniu, zwłaszcza jeśli ochrona przeciwsłoneczna okazała się mało skuteczna.

Opinia użytkownika 2016-11-14 11:33

Pojechałem na wakacje do Grecji. Słońce, plaża cały czas... Przypadkowo zasnąłem w trakcie opalania. Nie bądźcie zdziwieni, jak się spiekłem:( Całe szczęście małżonka dała mi Neoviderm . Ogromna ulga, uwierzcie.

Nina 2016-11-10 12:43

Przy oparzeniach ważne jest szybkie zadziałanie żeby zadziałać i uchronić się przed powikłaniami. Neoviderm to preparat który pozwala złagodzić te dolegliwości. Chodzi o szybką regenerację naskórka i aby nie było aż takiej dużej blizny.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.