Kategorie produktów

Pichtosept

Pichtosept

4.2 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Pichtosept

Suplement diety Pichtosept to pastylki do ssania dla dorosłych, które wzbogacone zostały o olejek pichtowy, otrzymywany z syberyjskiej jodły białokorej. Olejek ten działa antyseptycznie, zmniejsza wydzielanie śluzu w oskrzelach, a także działa wzmacniająco i ochronnie w okresach przesileń i zmian pogodowych. Pichtosept zalecany jest przy infekcjach gónych dróg oddechowych.

Skład

Składniki środka Pichtosept to: syrop skrobiowy, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, olejek pichtowy.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Pichtosept powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Pichtosept.
Zalecana porcja preparatu do przyjęcia w ciągu dnia to: do 3 pastylek.

Przeciwwskazania

Przed użyciem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Pichtosept.


Produkt Pichtosept należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu.
Nie należy przekraczać proponowanej do przyjęcia w ciągu dnia porcji produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Kalikst 2020-02-10 17:52

Stosuję tylko to na czerwone gardło. Korzystna ulga gwarantowana.

Opinia użytkownika 2018-02-21 15:34

Zawsze wiosną moja odporność wymaga wspomagania. Testowałam juz chyba wszystko, ale dopiero Pichtosept mi pomógł. Trochę drogo, ale warto.

Krzysiek 2017-04-11 08:18

Niezłe pastylki na gardło, chociaż smak mają trochę dziwny

Karina 2015-11-19 18:25

Pichtosept spisuje się na ciągłe dolegliwości gardłowe. Od momentu kiedy używam ten specyfik, moje gardło nie łapie tak czesto infekcji!

Lena 2015-04-05 00:15

Może to dziwne, ale jestem zwolenniczką smaku Pichtoseptu. Jednakże wysoka zawartość cukru w pastylkach zdecydowanie zaniża moją opinię o nich.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.