Kategorie produktów

Rhinallergy

Rhinallergy

4.0 Dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Rhinallergy

Rhinallergy to produkt leczniczy homeopatyczny dostępny w postaci tabletek do ssania.

Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z sezonową alergią i katarem siennym oraz towarzyszącymi im symptomami.

Wskazaniem do stosowania tabletek Rhinallergy są następujące objawy: napady kichania, niedrożność nosa, wodnisty wyciek z nosa, podrażnienie spojówek.

W formulacji leku homeopatycznego znajdują się naturalne składniki - substancje aktywne, które oddziałują na poszczególne receptory, wywołujące reakcję alergiczną. W ten sposób wspierają redukcję odczuwanych dolegliwości. 

Skład

W składzie tabletek Rhinallergy znajdują się następujące substancje:

Składnik Zawartość w 1 tabletce
Substancja czynna  
Allium cepa 5 CH 0,5 mg
Ambrosia artemisiaefolia 5 CH 0,5 mg
Euphrasia officinalis 5 CH 0,5 mg
Histaminum muriaticum 9 CH 0,5 mg
Sabadilla 5 CH 0,5 mg
Solidago virga aurea 5 CH 0,5 mg
Inne składniki laktoza, sacharoza, stearynian magnezu.

 

Dawkowanie:

Lek Rhinallergy należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Produkt leczniczy Rhinallergy należy przyjmować doustnie.

Zalecane dawkowanie: 1 tabletkę ssać co godzinę od momentu pojawienia się objawów. Jeśli objawy zaczną ustępować, należy zwiększyć odstęp czasowy. Dzieciom poniżej 6. roku życia należy rozdrobnić tabletkę i podawać wraz z niewielką ilością wody. 

Nie przekraczać 6 tabletek na dobę. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku Rhinallergy.

Produkt leczniczy Rhinallergy należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem leku. 

Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu. Lek zawiera sacharozę i laktozę.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Maciej 2018-09-22 16:06

Nadchodzi najgorszy czas w roku i jak co rok szukam produktu, któy pomoże mi przetrwać. Myślicie, że Rhinallergy podoła?

Opinia użytkownika 2017-01-09 20:50

Rhinallergy zapisała mi lekarz, ale nie mogę doczytać się dawkowania ^^ nic szukam dalej

Grażyna 2016-05-25 19:06

Rhinallergy to przykład leku homeopatycznego. Osobiście uważam, że leki homeopatyczne to tylko efekt placebo, ale nawet jeśli, to lepsze to, niż zalewanie się chemią.

Paweł 2016-03-14 16:37

Bardzo dobry lek.Szybko działa.Polecam

Agnieszka 2016-03-03 15:20

działa przy systematycznym stosowaniu

Nobis 2015-04-01 12:36

Dla mnie to średni środek, który rzeczywiście przeciwdziała alergii, jednak u mnie nie w taki sposób abym poczuł się o wiele lepiej w tym jest problem u mnie :(

Kicior 2015-04-01 12:35

Czuć o wiele lepszą kondycji po tym leku, już tak wszystko mnie nie dekoncentruje i czuje się o wiele lepiej. Na moje ciało już tak wszystko nie działa także polecam na 100%

Nikol 2015-03-17 17:05

Teraz już alergia mi nie dokucza. Warto jest stosować ten lek, ponieważ pomaga bardzo szybko! To mi się podoba jest super :)

Odik 2015-03-15 17:43

Mam problemy z alergią sezonową! To mnie tak strasznie dręczy, że ten suplement troszkę nie ma sensu. Sezonowa przeciągła się w roczną to jest szok! Po zastosowaniu i tak nie ma efektu. Więc daje 1!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.