Kategorie produktów

Salorhin

Salorhin

4.29 Dobry

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Salorhin

Salorhin to kosmetyk w postaci sprayu do jamy ustnej przeznaczonego do codziennej pielęgnacji i higieny jamy ustnej u dzieci od 4 roku życia oraz dorosłych. Przeznaczony do stosowania w przypadku zwiększonej skłonności do podrażnień błony śluzowej. Kosmetyk może być stosowany przez osoby noszące protezy zębowe i aparaty ortodontyczne. Zmniejsza uczucie suchości oraz łagodzi objawy dyskomfortu w jamie ustnej. Właściwości nawilżające, zmiękczające i regenerujące preparatu są efektem skojarzonego działania zawartych w nim olejku z drzewa herbacianego, pantenolu, allantoiny i gliceryny.

Skład

Skład kosmetyku Salorhin według INCI: Aqua, Glycerin, Panthenol, Allantoin, Melaleuca Alternigolia, Polysorbate 20, Propylparaben, Methylparaben, Aspartame.

Dawkowanie:

Preparat Salorhin rozpylać w jamie ustnej przy użyciu aplikatora 1-2 dawki 2-6 razy dziennie. U dzieci stosuje się 1 dawkę 2-6 razy dziennie. Preparat należy zużyć w ciągu 6 miesięcy od momentu otwarcia opakowania.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu Salorhin.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Remigiusz 2020-09-27 20:36

Stosuję ten środek na piekące gardło. Korzystna ulga jest murowana.

Luba 2018-09-21 17:23

Od niedawna coś boli mnie w gardle ,zupełnie nie wiem skąd takie coś. Czy myślicie, że Salorhin przynosi ulgę?

Renata 2017-12-14 19:21

W moim zawodzie sprawne gardło to cenny narząd i z tego powodu ochrona przez zainfekowaniem to podstawa. Całe szczęście, że w takich sytuacjach mam Salorhin . Składniki środka mają właściwości ochronne i jeszcze wspierają to, by moje gardło funkcjonowało dobrze i nie zawodziło.

Kacper 2017-04-11 21:16

Dla mnie chyba za słaby. Muszę się jednak wybrać do lekarza.

Mikołąj 2017-04-07 19:15

Bardzo dobry i naturalny preparat na gardło.

Klemens 2017-04-06 11:24

Moje suche i piekące gardło czasami nie daje mi normalnie funkcjonować. Od początku jesieni używam przez tą niedogodność Salorhin . Moim zdaniem dobrze nawilża śluzówki i jest wart swojej ceny.

Joanna 2015-06-19 19:37

Z chorym gardłem nie mogę pracować. Kilkanaście razy w miesiącu tracę możliwość mówienia... Mam w szufladzie Salorhin . W takich wypadkach ten preparat daje radę.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.