Kategorie produktów

Sól Iwonicka

Sól Iwonicka

3.6 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Sól Iwonicka

Stosowanie Soli Jodobromowej Iwonickiej jest polecane w przypadku występowania chorób przelekłych związanych ze stawami i układem kostnym (jak np. reumatyzm, arteytyzm, czy gościec stawowy), a także schorzeń układu oddechowego.

Sól Jodobromowa Iwonicka to produkt leczniczy w postaci proszku do sporządzania roztworu, którą stosuje się w celu m.in kąpieli leczniczych, podczas których składniki mineralne przedostają się do organizmu poprzez skórę.

 

Skład

Substancje czynne produktu leczniczego Sól Jodobromowa Iwonicka są następujące:

Natrii chloridum, Natrii bromidum, Natrii iodidum.

 

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Sól Jodobromowa Iwonicka należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Do stosowania zewnętrznego, czyli kąpieli i okładów leczniczych należy przygotować roztwór produktu leczniczego Sól Jodobromowa Iwonicka o stężeniu 0,5-3%. Kąpiel powinna być przygotowana w temperaturze odpowiadającej ciepłocie ciała z czasem trwania do 30 minut. Cała kuracja to przebycie około 20 zabiegów.

Do inhalacji (przez nos lub usta) stosuje się roztwór soli 0,5-1%, a cykl trwa również od 15 do 20 zastosowań.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik Soli Jodobromowej Iwonickiej.

Lek Sól Jodobromowa Iwonicka należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Laura 2020-03-05 08:33

trochę popada i zaraz odczuwam łupanie w nadgarstkach. niezbędny wtedy jest niezawodny produkt z apteki.

Tyson 2019-07-11 20:05

Nie wiem, jak działa na mięśnie, kości i stawy po długim czasie stosowania, bo opakowanie za 20 zł starcza na 1-3 dni (w zależności czy na całe ciało, bo np. na plecy, czy jakiś staw, który można zamoczyć w małej misce). Koszt stosowania na m-c wynosi więc od 300 zł do 620 zł. I jak próbować, skoro nie wiadomo, czy działa.

Patrycja 2017-09-01 11:06

Często stosuję tą sól do inhalacji i musze powiedzieć, że infekcje łapią mnie zdecydowanie rzadziej a jeśli już, to nie schodzą niżej na oskrzela.

Hugon 2017-08-19 11:10

Konia z rzędem dla tego, kto wynajdzie rozwiązanie na RZS ! Do tego czasu mam plan skrupulatnie stosować Sól Iwonicka . Sprawdza się przy sztywnieniu stawów.

Opinia użytkownika 2016-07-31 21:15

Reumatyzm dotyczy całego aparatu ruchu, a nie tylko obsaru stawów. Dolegliwości te mogą przebiegać w różny sposób. Sól Iwonicka to środek, który ma pomóc w łagodzeniu tych dolegliwości. Ciekawi mnie, czy działa.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.