Kategorie produktów

Vicks AquaForte

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Vicks AquaForte

Wyrób medyczny Vicks AquaForte to hipertoniczny spray do nosa, o działaniu udrażniającym oraz oczyszczającym przewody nosowe.

Stosowanie niniejszego preparatu jest pomocne przy problemach z zatkanym nosem w przebiegu infekcji górnych dróg oddechowych.

Jego stosowanie rekomendowane jest osób, które zmagają się z katarem oraz zapaleniem zatok.

Zawarta w hipertonicznej formulacji preparatu woda morska wykazuje działanie nawilżające wobec śluzówek nosa, ułatwia swobodne oddychanie, a także pomaga usunąć nadmiar zalegającej w przewodach nosowych wydzieliny.

 

Skład

W składzie preparatu Vicks AquaForte znajdują się następujące substancje:

woda morska filtrowana 80%, woda oczyszczona 20%.

Dawkowanie:

Instrukcja użycia:

 preparat jest przeznaczony do stosowania donosowego. Jednorazowo zaleca się stosować po 1 rozpyleniu preparatu do każdego utworu nosowego.

W celu utrzymania higieny, po każdorazowym zastosowaniu użyciu końcówkę aplikatora należy umyć ciepłą wodą.

 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania aerozolu Vicks AquaForte jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik (uczulenie na wodę morską).

W przypadku równoległego stosowania innych preparatów aplikowanych do nosa należy skonsultować się z lekarzem lub zapytać o radę farmaceutę.

Wyrób należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Wacława 2016-11-02 18:58

Zawsze w przypadku postępującego kataru dodatkowo dotyka mnie zapalenie zatok. Próbowałam znaleźć jakieś rozwiązanie ale to, co już stosowałam nie pomagało. Aż w końcu nabyłam Vicks AquaForte . Co do tego produktu to nie ma w ogóle konkurencji. Działa szybko i skutecznie.

Micheasz 2016-09-18 12:47

Problem zatkanego nosa niesamowicie męczy mnie w nocy . Analizowałem multum produktów mających to zmienić ale nie byłem do końca zadowolony. Vicks AquaForte jest moim świeżutkim znaleziskiem . Efekt udrożnienia nosa szacuję na 4 gwiazdki.

Opinia użytkownika 2016-04-21 13:31

Wydajny

Józefa 2015-05-19 18:21

Vicks AquaForte to produkt, który nie jest zbyt tani ale za to faktycznie działa! Ten produkt mogę polecić w ciemno:)

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.