Kategorie produktów

Visine Suche Oczy krople

Visine Suche Oczy krople

4.6 Bardzo dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Visine Suche Oczy krople

Visine Suche Oczy to wyrób medyczny dostępny w postaci żelowych kropli do oczu. Produkt jest polecany w problemie suchego oka, któremu towarzyszy także uczucie piasku w oku. Uczucie to może powodować dyskomfort.

Problem suchych oczu wiąże się także z tym, że pojawia się zaczerwienienie i podrażnienie wywołane przez niekorzystnie czynniki środowiska, np. suche i zimne powietrze (klimatyzacja). 

Wyrób medyczny Visine Suche Oczy krople zawiera w składzie powidon, karbomer oraz zestaw składników o działaniu łagodzącym i kojącym. Składniki produktu aktywizują gruczoły łzowe oraz pomagają utrzymać optymalny poziom nawilżenia powierzchni oka. 

Skład

Składniki wyrobu Visine Suche Oczy krople są następujące: 

każda buteleczka 10 ml zawiera powidon K25, karbomer 974P, średniołańcuchowe triglicerydy, chlorek benzalkonium, glicerol (85%), 3-hydrat octanu sodu, trometamol i woda do wstrzykiwań.

Zawiera konserwant w postaci chlorku benzalkoniowego.

Dawkowanie:

Instrukcja używania wyrobu Visine Suche Oczy krople:

należy przechylić delikatnie głowę do tyłu. Zaaplikować 1 kroplę do każdego worka spojówkowego. Następnie kilkakrotnie pomrugać w celu rozprowadzenia żelu na powierzchni oka.. 

Produkt nie nadaje się do bezpośredniego stosowania na soczewki. 

Należy pamiętać o odpowiedniej higienie rąk podczas stosowania preparatu. 

Nie przekraczać proponowanej do użycia w ciągu dnia ilości wyrobu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Visine Suche Oczy krople jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników.

Krople należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Nie należy używać kropli po upływie 6. tygodni od daty otwarcia.

Nie stosować po upływie terminu ważności.

Produkt powinien być używany przez jedną osobę. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Mirosław 2018-08-29 12:44

zmęczone oczy, to bolące oczy. A zmęczyć je może nadmierne oglądanie telewizji, spędzanie wielu godzin przed komputerem lub korzystanie z telefonu. Codziennie podejmuję te czynności w muszę stosować krople Visine Suche Oczy.

Tadeusz 2018-02-24 09:29

Dłougotrwała praca przed komputerem zauważalnie źle wpływa na moje oczy. Zarówno wzrok się pogarsza jak i oczy są suche i mocno swędzą. Rozpocząłem stosowanie: Visine Suche Oczy by móc działać dalej...

Talita 2018-02-11 22:57

W celu nawilżenia suchych oczu stosuję od dawna Visine Suche Oczy :) Tylko on daje radę podołać mym oczekiwaniom :-) Rekomenduję niniejszy preparat.

Sandra 2017-07-16 12:46

Krople działają szybko i skutecznie!

Berenika 2017-03-27 18:23

Oczy mogą także mieć problem z suchością a wtedy oczy pieką i są zaczerwienione. Ten problem jest dość dokuczliwy. Suche oczy to często wina klimatyzacji. Najlepiej wtedy zabezpieczyć się w Visine Suche Oczy krople . Ten specyfik wpływa korzystnie na gruczoły łzowe. Jego składniki to skuteczne rozwiązanie dla bolących i piekących oczu.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.