Kategorie produktów

Activlab Carbomax

Activlab Carbomax

4.75 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Activlab Carbomax

Carbomax Energy Power to znakomite źródło energii przygotowane z myślą o sportowców zwłaszcza, jeśli są oni obciążeni bardzo dużym wysiłkiem fizycznym. Sprawdza się między innymi w sportach siłowych i wytrzymałościowych. Jego działanie gwarantuje dostarczanie energii podczas intensywnego wysiłku, warto mieć przy tym na uwadze to, że jest to proces długotrwały i systematyczny. Zawarta w preparacie glukoza wchłania się szybko dostarczając energii zaraz po jego spożyciu. W jego skład wchodzą jednak również maltodekstryny i te dostarczają energii w sposób stopniowy, również w dalszej fazie wysiłku.

Carbomax Energy Power to również rozwiązanie, którego zadanie polega na utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Pozwala to między innymi na opóźnienie objawów zmęczenia. Nie można nie docenić i tego, że preparat został wzbogacony poprzez odpowiednią ilość składników mineralnych, jeśli więc jest dostarczany podczas wysiłku fizycznego, sportowiec nie musi martwić się o uzupełnianie traconych elektrolitów, a tym samym również o prawidłową pracę mięśni. To właśnie dlatego środek ten wyjątkowo skutecznie niweluje uczucie zmęczenia i wyczerpania, a tym samym pomaga w eliminowaniu kryzysów, z którymi mamy do czynienia podczas intensywnego treningu.

Mówiąc o jego zaletach nie możemy zapomnieć również o tym, że Carbomax Energy Power wspomaga prawidłowy rozwój masy ciała, zwiększa zdolności wysiłkowe naszego organizmu, przyspiesza jego regenerację i dostarcza węglowodanów, dla których charakterystyczny jest zróżnicowany indeks glikemiczny. 

Dawkowanie:

Carbomax Energy Power powinien być spożywany w formie napoju, jego dawkowanie jest zaś uzależnione zarówno od zapotrzebowania organizmu, jak i od samej trenowanej dyscypliny sportowej. Roztwór hipertoniczny jest najczęściej stosowany już po wysiłku, jego zadanie polega bowiem zarówno na uzupełnieniu, jak i zwiększeniu rezerw energetycznych organizmu. 30 gramów preparatu powinno zostać rozpuszczone w 200 mililitrach schłodzonej wody. Z kolei roztwór izotoniczny ma za zadanie błyskawiczne uzupełnianie strat energetycznych i elektrolitowych, do których dochodzi w trakcie wysiłku. Najlepiej stosować go rozpuszczając 20 gramów substancji w 200 mililitrach schłodzonej wody.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Dorota 2018-01-29 09:41

Hej kobietki pamiętajcie, że odżywki z węglami nie sa tylko dla facetów! Sprawdzają się dla kobietek , które pragną zbudować ładne ciała!

Opinia użytkownika 2016-11-23 20:26

Activlab Carbomax jest ekstra! Zawsze bardzo mi pomaga.

Flawiusz 2016-11-18 11:15

Activlab Carbomax to specyfik, który wchodzi świetnie po dobrym treningu. Jeśli chodzi o odżywki to warto wiedzieć, jak je rozsądnie stosować. Węgle są dla organizmu źródłem energii i pomijanie ich w codziennej diecie moze nie być zdrowe. Nie warto eksperymentować.

aleksander 2016-03-03 12:50

dobry produkt w dobrej cenie.daje mi power i energię.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.